| anonim_4396 a întrebat:

Ba, concurs moldoveni-ardeleni-olteni.
Uitati-va la video. Cate regionalisme de la mine din Oltenia stiti voi? Ca eu n-am inteles mare lucru de le voi. :]]
https://m.youtube.com/watch?v=2peZWjuAVPs

37 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Asa,

Tu pentru mine in acest moment esti ca un rasist pentru mongol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

De ce as fi? Ala e concurs de regionalisme mai. :]]

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Uh bine, ca am intilnit rasisti de moldoveni pe aici, unu' o suferit un add la "ignore list".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Da eu nu-s rasista. Mie chiar îmi place accentul vostru :3

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmmm...

Serios? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Da. Când a intrat pretenasu tau la T/A l-am pus sa spună chestii ca are accent, Croampa e ardelean, i-am facut lista cu cuvinte, are o voce asa misto Crompi :]] sa nu-i spui ca ti-am zis. Si intr-o zi nici tu nu scapi, te pun eu sa zici chestii *malefic face*

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

:/ interesant happy

Am auzit vocea lui, am vorbit cu el pe skype + Dante intr-o confa.