| SergiuBoss11 a întrebat:

Ba,intr-un moment de meditatie, mi-am dat seama in sfarsit, RASPUNSUL!
de ce nu mai sunt postate atat de multe intrebari pe categoria astalaughing.
a luat ban Geanin! acum este o certitudine pentru ca n-a mai postat.
Il trezeau parintii la 8 si pana seara la 10 cand il culcau punea fel si fel de intrebari.Mi-e dor de el.
Nu mai este el de noi acum.Si-a luat rechizite si penar cu Spiderman, se respecta!
Macar a avut onoarea sa ma intalneasca.Atunci cand va fi intrebat de catre invatatoare ce-a facut in timpul vacantei...Ai lui colegi vor spune
-Am fost in Jamaica si am fumat marijuana.
Altul
-Am fost cu ai mei pe yacht-ul nostru din Maldive
iar Geanin va spune
-Am avut ocazia de a citi o vara intreaga raspunsurile pline de spiritualitate pe care le avea Sergiu si radeam ca spartul in spatele pc-ului in fiecare moment.
Apoi isi va scoate cipilica de pe cap(stiti voi, sepcuta din aia cu elice si cu mini-martieni desenati pe ea) si se va gandi cu nostalgie la cea mai frumoasa vara din viata lui.

Răspuns Câştigător
| Anonima0000000000 a răspuns:

Sergiuu,eu nu m-am indepartat.
Te iubesc muult.

42 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

In sfarsit mi-am dat seama de ce erai asa de amuzant rolling on the floor Pai no, cand esti Sergiu esti Sergiu... big grin

| AirănMeidăn a răspuns:

i-am dat ignore si block pe orice cont posibil pe care il avea
si skype

| Yamatasula a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De ce?
Era misto tipul!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Yamatasula):

da, sigur
misto pana iti face spam gen
hei
de ce nu raspunzi
hei
.
sad
hei
raspunde-mi

de 5 ori pe zi

| Yamatasula a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da e nasol si tipul atunci. Dar poate daca i-ai zice si lui ca nu poti sa vorbesti, nu ti-ar mai face spam...
Parca asa ti-a si zis odata.
Bine, zic si eu... nu stiu ce e intre voi
XD

| SergiuBoss11 explică (pentru AirănMeidăn):

Cauta si el afectiunea unei fete.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru SergiuBoss11):

cica
"De la: Yamatasula
Data: 2015-09-02 09:55:33
Mesaj:
De ce nu mai vorbesti cu Geanin? Poate ca el era prea bun pentru tine! Deci ai facut bine! Geanin era prea bun pentru tine!"

apoi pune XD-ul ala mai sus ca sa nu para ca e el
gj geanin gj, iti acoperi urmele sau cum?

| Yamatasula a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Doi prosti, Yama si Geanin tongue

| SergiuBoss11 explică (pentru AirănMeidăn):

Numai prin simplul fapt ca il lauda pe geanin s-a dat de gollaughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru SergiuBoss11):

mai bine decat dante care a dat copy paste la intreaga pagina TPU si mi-a trimis-o mie in felicitare
http://i.imgur.com/wMIGvj3.png
e de vreo 3 ori mai lunga decat ce vezi tu acolo

| SergiuBoss11 explică (pentru AirănMeidăn):

Dante e pasnic.prin gestul lui a incercat sa cada la pace cu tine

| VibeTrix a răspuns:

Gataaaa,stiu! esti spinach! no?

| SergiuBoss11 explică (pentru VibeTrix):

Cum ti-ai dat seama?

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pur si simplu laughing) ieeeeeeeeeeeeei

| SergiuBoss11 explică (pentru VibeTrix):

Vibetrixsurprise.saracuta de tine! ce-ai patit la mana?

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

crying(( E de vreo 1 luna...am facut operatie,,,,,, etc.tongue

| SergiuBoss11 explică (pentru VibeTrix):

crying(((((((((si acum esti bine?

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da big grin Tu? Mai mananci spanac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

așa să fie rolling on the floor

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Se va intoarce intr-o zi si imi va spune ca a luat numai FBcrying((

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

și o să fii mândru de așa băiețel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi este dor de el cuz' el a fost si este mereu cu mine (online)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost soldat bun! Ii facem monument?

| Anonima0000000000 a răspuns:

Cine esti?

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

Sergiulaughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pe bune?
Atunci zi nr nostru norocos.

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

7 69?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Tu esti.laughing)

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

Https://www.youtube.com/watch?v=Y9oNdJ9ufMY

:(asta e cu dedicatie pentru tine.

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

Sa nu uiti!

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu uit, promit.
Peste cati.va anii.kiss*

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

Ce-ai mai facut?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pai,am jucat fotbal si am primit un fault de toata frumusetea.Iar acum tot piciorul meu este umflat.
Tu ce-ai mai facut?big grin

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sergiuu,eu nu m-am indepartat.
Te iubesc muult.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Sergiu,vezi ca esti sotul meu.

| SergiuBoss11 explică (pentru Anonima0000000000):

Da,asa mi-e scris.

eu m-am angajat la firma unui prietenlaughing. castig bine si nu fac nimic.merg dimineata acolo, ma semnez in condica si merg la sala.
am inceput o perioada de sala intensiva.mi-am cumparat proteine carnitina si un complex de vitamine.am renuntat la sucuri si carbohidratisad. vreau sa ma definesc.
Cand m-a vazut maica-mea cu bani multi am pacalit-o ca i-am castigat la poker si s-a suparatlaughing.Imi tot tinea predica "ai sa vezi atunci cand ai sa muncesti valoarea banului,acum nu stii nimic".Am stat si ostentativ,cu banii la vedere ca sa-i fac in ciuda.
Lasand asta la o parte, m-am bronzat.laughing
Acum am si culoarea pielii de negru(te-ai prins?)
Partea naspa cu serviciul asta e ca ma trezesc dimineata ca sa semnez in condica aia jegoasa si nu ii pot spune prietenului asta "ba, nu poti sa semnezi tot tu in locul meu? "
Trebuie sa-mi cumpar telefon adevarat. celalalt s-a ars, iar asta de acum este atat de prost incat atunci cand deschid whats app-ul imi da crash.
ti-am spus faza cu facultatea? maica-mea a vrut la una, eu la alta si taica-miu la alta:maica-mea la administratia afacerilor, eu la psihologie si taica-miu la instalatiilaughing.m-am inscris si la administratia afacerilor si la psihologie.acum,sper sa ma descurc pe la sesiuni.
A mai fost intalnirea bobocilor la liceu.laughingne-am intalnit si noi, absolventii si i-am pacalit pe aia mici ca suntem boboci.Ne credeau naivii, desi era evident ca nu eram noi in clasa a 9-a.
Spune-mi Anonimo, ce culoare are penarul tau?crying(((Mi-e dor sa imi cumpar si eu rechizite si sa zburd ca o caprioara prin magazine dupa caiete si coperti cu spidermansad. Daca as putea sa dau timpul inapoi, acum as fi fost in clasa a 9-a.Mie mi-a placut foarte tare liceul si regret ca in clasa a 12-a n-am prea frecventat.
Imi place stilul de viata de acum.De cand cu masina, ma trezeam dimineata, mergeam si-mi luam meniu cu aripioare picante de la kfc si un meniu de la mc donald happy meal cu jucarie, jucariile i le dadeam unui copil de pe aici de prin zona.M-am ingrasat 5 kg in cateva luni.
Cand m-am dus prima zi la sala, eu Batman, fac piept.Pun 120 kg cat obisnuiam sa pun inainte de pauza,"menopauza" de cateva luni.Credeam ca musc din bara aia, dar n-am facut nici macar o repetare "ba, ce dracu?" imi spuneam.pun 100.la fel, nu m-au ajutat nici bratele nici pieptul.parca nu era corpul meu.pentru moment era mai plauzibila o transmutare a sufletului in corpul altcuiva decat faptul ca nu mai puneam greutati mari.
Si dai cu 80 de kglaughing.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

1.Da mam prins
2.Ai o viata superba
3.Shh,te iubesc!
4.Ma bucur pentru tine!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Woahsad Uncle Dolan Duk începuse sa aiba o relatie asa de buna cu Geanin...

| TanyaTanny a răspuns:

Bun discurs laughing

| Yamatasula a răspuns:

Remember my name
'Bout to blow