| Bellicous a întrebat:

Bancuri faine stiti?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| ßσьσсєℓα a răspuns:

Cand vad numele indragostitilor zgariate pe copaci, mi se pare asa de neromantic ca multi oameni isi iau cutitul la intalnire laughing.

Bula se duce la scoala :
-De ce nu ai invatat?
-Trebuia sa o inmormantam pe mama, i-a cazut o caramida in cap.

Bula se duce a doua zi :
-De ce nu ai invatat?
-Trebuia sa il inmormantam pe tata, i-a cazut o caramida in cap.

A treia zi :
-De ce nu ai invatat?
-Trebuia sa o inmormantam pe sora, i-a cazut o caramida in cap.
-Bula si tu ce faceai in tot acest timp?
-Aruncam cu caramizi de pe casa laughing.

4 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Http://mioritice.libertatea.ro/
Aici sunt cele mai amuzante bancuri.

| Ashadow a răspuns:

Da,multumesc de intrebare, ma bucur ca-ti pasa.

| Seducatorul a răspuns:

Un caine calarea o pisica!

| Bia001 a răspuns:

Deci, am mai vazut intrebarea asta de 136363468346435 de ori si o da iti raspund ca si celorlalti, exista google, du-te si cauta