| lorrena97 a întrebat:

Care bancuri super faine stiti dar fara prostii? dau funda pentru cel mai tare

8 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Ma, e un tip, il cheama Google si ar fi foarte fericit sa te ajute. Doar intreaba-l ceva si el cauta pentru tine.

| CautNume a răspuns:

Google(gugal)

| TheDubstepMan a răspuns:

Să înţeleg că vrei ca noi să te înjurăm nu?

| MrGreen a răspuns:

Un pen*s mergea pe camp!

| LauncherS a răspuns:

Profesoara catre elevi:
- Vasilica, ce-i tatal tau?
- Gunoier.
- Nu se spune gunoier, ci lucrator la Salubritate.
- Petrica, ce-i tatal tau?
- Gropar.
- Nu se spune gropar, ci lucrator la Pompe Funebre.
- Ioane, ce e tatal tau?
- Cioban!
- Nu, mai, Ioane, se spune Indrumator Pastoral. Bula, ce-i tatal tau?
- DJ la Mystic Club.
- Cum adica?
- Clopotar la biserica

| Reus a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoirolling on the floor)))))))