| RainmakerX a întrebat:

Blytzu Returns ✌

1. Blitzlike vs Kaden ಠ_ಠ

2.Il stie toata lumea pe Kaden? ✔

3.Dar pe mine? =)) Asta doar ca sa lamurim...✕

4. Tata Vs Mama Care v-a oferit mai multa sustinere in ceea ce ati facut?
☛Mama
☛Tata

5. Mothman Vs Slender man
☛Mothman
☛Slender man

Mothman
http://pre01.deviantart.net/......4kbpsd.jpg
Slender man
http://img2-3.timeinc.net/people/i/2014/news/141006/slen derman-800.jpg

6.Akame ga Kill

Wave vs Tatsumi
☛Wave
☛Tatsumi

Wave
http://vignette2.wikia.nocookie.net/......ion/latest
Tatsumi
http://vignette1.wikia.nocookie.net/......ion/latest

7.Cu care dintre cele doua fete ramane baiatul? Dati-va cu parerea, nu conteaza daca ati vazut sau nu animeul.
http://static.zerochan.net/School.Days.full.970564.jpg

8.Akame vs Esdeath ✵
Akame
http://img15.deviantart.net/......7yjb5t.png

Esdeath
http://i44.photobucket.com/......c0c4c7.jpg

9. Katniss vs Tris(stanga) ☚

http://media.hollywood.com/images/638x425/2150200.JPG

10. Peeta vs Gale ☛
http://smchslibraryblog.edublogs.org/......8l45v1.jpg

11.Maze Runner
http://cdn20.geekinsider.com/......lpaper.jpg

Care credeti voi ca ar fi userul T/A care ar supravietui o luna de unul singur intr-un loc fara oameni, fara adapost dar in care sa poata sa gaseasca hrana?

12. Edward vs Jacob (vampire vs Werewolf) (dreapta-stanga)
http://cdn.wegotthiscovered.com/wp-content/uploads/al-im age1-518x360.jpg

13. Nu prea mai am idei...Cuplul mai fain este? (*unii nu sunt impreuna dar nu ma omorati cu asta)

a. Oreki & Chitanda
http://i.ytimg.com/vi/pEq0CJ3GKBE/maxresdefault.jpg

b.Alice & Oz
http://images5.fanpop.com/......9_full.jpg

c. Livius & Nike
http://nd06.jxs.cz/746/882/b5eaa5c30c_99182977_o2.jpg

d.Kirito & Asuna
http://vignette4.wikia.nocookie.net/......ion/latest

e.Yuno & Yuki
http://fanaru.com/mirai-nikki/image/61666-mirai-nikki-yu no-x-yuki.jpg

14. Cat de mult va scarbiti atunci cand vedeti un idiot? Procente va rog.

15. Ce parere aveti despre asa-zisii "cersetori"? (Mi-a venit intrebarea asta intrucat astazi asteptam pe cineva si am vazut un astfel de cersetor. In 20 de minute a facut vreo 25-30 de ron. Apoi, sunt oameni care muncesc si nu fac atata in atat de putin timp.

16. Ce parere aveti despre persoanele care fumeaza foarte mult?

17. Ce parere aveti despre persoanele obsedate cu pariurile sportive?

18. Ce parere aveti despre babele de la blocuri care hranesc cainii maidanezi? *Cainii aceia va pot musca daca treceti pe acolo*

19. Daca nu ati avea cu cine sa mergeti la alergari *prin padure* atunci ati merge chiar si singuri?

20. Melodia voastra favorita este...♪ ♫ ♩ ♬ ♭

21. Melodia voastra nightcore favorita este...♪ ♫ ♩ ♬ ♭

22. Recunoasteti! Cat de des faceti _______complimente celor din jur? =)) ☺
23. Te consideri o persoana dificila? ☹
24. Ai vazut vreun film/serial/anime care ti-a schimbat felul de a fi catusi de putin?
25. Ce melodie va aduce aminte de mine? ♪ ♫ ♬
26. 1-3 cuvinte care va aduc aminte de mine?
27. Ce parere aveti despre mine?
28. Esti baiat sau fata? ♂ ♀
29. Gata >:

Maine o sa fac un oracol cu tema *Mighty magic* Deci intrebari cu magie si magicieni :) YAY! Plictiseala mare...stiu.
Bafta!

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

1. Il aleg pe Blytz (parca ar fi vreo diferenta, dar oricum)
2.Il stie chiar si Dante.
3.Nu nu, nimeni nu te stie, esti multumit? nu stiu :D
4.Mama
5.Mothman
6. Wave
7.Nu imi place cum arata personajele, nu raspund.
8. Akame
9.Kriss, cred.
10. Galee
11. Cei de la T/A sigur ar supravietui :)
12. Jacob, nu-mi place de vampirul ala
13.Alice si Oz, sunt prea draguti :x :x + Livius si Nike.
14. Mai degraba ma ingandurez si ma infuriez putin.
15.Cand trebuie sa dai nu conteaza pentru ce, da-o.
16.UNA FOARTE REA! urasc toti fumatorii si nu-i suport, mai ales mirosul ala de la care imi vine sa mor.
17.Nu au ei probleme mai importante?
18.Ele fac un lucru bun dar nu bun pentru toti. In Italia nu-s caini maidanezi;).
19.Adica?
20.La moment asta,
https://www.youtube.com/watch?v=28sdV_DXSrU (O sa-ti placa cred.)
21.La moment cred asta :
https://www.youtube.com/watch?v=mgz1wdlkzcs
22.Tot ce vorbesc eu sunt complimente in general, dar nu cu toti.
23. De inteles da, dar de comunicat si de prietenit nu.
24. Dadada toate animeurile m-au invatat cate ceva daca vrei iti spun care si ce m-a invatat.
25.Am pus-o odata
26. Veni Vidi Vici :)) nici nu stiu ce inseamna asta, dar nu prea gasesc cuvinte =))
27.De atatea ori intrebarea asta... bine acum iti raspund : Cred ca esti un baiait de treaba si ca inveti bine citesti, mai pe scurt ai toate calitatile neceseare pentru a te putea socoti ceva mai special decat toti jupanii obsedati de chiulit, in viitor te vad ca hmmm sa zicem ceva de genul lui GABE NEWELL, oh GOD daca o sa ajungi ca el inseamna ca in lumea asta e posibil orice si din personalitatile remarcabile pot sa te compar cu Nicolae Iorga caruia i se zicea ca are 2 capuri si tu tot ai 2 capuri (la figurat ) insa ai grija sa le folosesti cu perseverenta, iar daca ar fi sa te compar cu un compozitor clasic :x acela ar fi, Debbusy cred fiindca nu pot gasi un romantic care sa-ti convina Chopin e prea complicat iar Liszt e prea anormal
Gata.
28.Sunt fata :)) si te iubesc, esti multumit?
29. Bine.
Sa te fereasca Domnu' sa nu comentezi raspunsul care l-am scris.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

1. Exact. Parca ar fi vreo diferenta.
2. Si Kaden il stie pe Dante.
3. Da, sunt smug
4. Toti ati pus "mama"? La mine e tata clar...
6. Asa smug
9. Triss. Dar da, este mult mai tare happy
10. happy
11. Doar unii.
12. Nici mie nu imi place de vampir dar totusi. Nu prea stiu, nu-mi place de nimeni de prin filmul acesta in afara de Bella si Dr Cullen.
13. Exact.
17. Bine zis.
22. Eu fac complimente foarte rar, doar atunci cand respectivul chiar a facut ceva bun.
24. Fain atunci. Lasa, nu iti rapesc timpul smug
26. Super. Chiar imi place mult citatul acesta. "Veni vidi vici" - Julius Caesar "Am venit, am vazut, am cucerit". E faina.
27. WoW Merci, nimeni nu si-a mai dat interesul atat de mult pe intrebarea aceasta.
28. Oarecum da, oarecum nu ca stiu ca minti happy
29. Bine.

43 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

1) Habar nu am. Îmi plac amândoi.
2)Presupun că da.
3)Presupun că da.
4)Cred că mama. Acum nu știu dar s-a implicat mai mult.
5) Îi iubesc pe amândoi frate, greu de ales. Totuși cred că aș opta pentru Slender Man.
7) Zic și eu cea din stânga, habar nu am.
11)Nimeni.
12)Edward
13)Yuni și Yuko sunt singurii pe care îi știu și îi aleg pe ei.
14)Tratez cu indiferență uneori, alteori mă enervez, dar depinde de cât de idiot e deci nu pot da un procent exact.
15)Unii chiar au nevoie de acei bani, alții îi beau ori fumează și nu par oameni cărora ar trebui să li se dea bani.
16) Treaba lor până la urmă, fiecare face ce vrea cu sănătatea lui.
17)Iar, treaba fiecăruia însă poate deveni o obsesie periculoasă.
18)O părere foarte proastă. Acum înțeleg în sfârșit ce avea bunică-miu cu javrele. Înainte mi-era milă de ele.
19)Da. Dar nu m-aș avânta prea mult.
20) Asta, cred.

https://www.youtube.com/watch?v=xMrhRqK4iig

21) Nu știu, nu prea ascult din astea dar mi-a plăcut asta.

https://www.youtube.com/watch?v=KDcYSN_-A7s

22) Când este cazul, nu știu să zic cât de des.
23)Da, uneori.
24)Nu cred.
25)Niciuna :))
26)Numele pe care le-ai avut.
27)Una bună.
28)Băiat.
29) Ce mult a fost...La cele la care nu am răspuns presupun că nu prea știam despre ce e vorba deci mai bine m-am abținut.

| RainmakerX explică (pentru T0T):

5. Eu am inteles numai povestea lui Mothman...la Slender man nu am inteles prea bine ce si cum. Oricum pare fain :D
7. Tris :)
11. La asta ma gandeam si eu...totsui ma gandeam ca poate tu, Endo..., poate ar fi 1 in stare. Cine stie? Pana la urma trebuie sa-ti faci doar adapost, mancare ai deja.Sa vedem ce zic si altii :D Sunt curios.

18. Idem.
19. Exact.
21. Fain. Uite. Iti place asta?
https://www.youtube.com/watch?v=NRj8n4a7kpU

26. :>
27. Merci!
29. Am avut si mai mari. :)

| T0T a răspuns (pentru RainmakerX):

21) Da.

| KamaSutra a răspuns:

1. Blitzy clar love struck
2. Nu cred
3. Mai mult ca sigur
4. Mama(tata nu mi-a fost alaturi niciodata-poveste lunga)
5. Slender man
6. Tatsumi
7. Prima
8. Esdeath
9. Tris
10. Gale
11. Mad
12. Nu-mi place niciunul, dar o sa zic Jacob
13. Imi place b. d. si e. love struck
14. 89%
15. La cat de multa prefacatorie exista, nici nu mai sunt sigura ca ei chiar n-au bani
16. URASC FUMATUL!
17.Si asta urasc!
18. Mai, eu iubesc animalele si pana si eu ii hranesc asa ca...
19. Nu, totul e mai fain cand ai pe cineva cu tine happy
20. Nu pot alege doar una, stii ce imi place: Eminem, Twisted Insane, Skillet, Marilyn Manson si nightcore big grin
21. Run devil run love strucklove strucklove struck
22. Cat de des pot big grin
23. Da, foarte
24. Da, am vazut unul care m-a facut sa fiu mai directa
25. Tot ce e nightcore si Linkin Parkwinking love struck
26. Inteligent, amuzant, sensibil
27. Cea mai buna parere
28. Fata rolling eyes
29. Ok happy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

1. Dap, am revenit la numele original. smug
4. Stiu povestea...cel putin o parte din ea sad
6. Moare Tatsumi sad Wave traieste dar degeaba... fara Tatsumi totul este plictisitor.
7.Moare prima +baiatul deci nu ramane cu nimeni
8. Moare Esdeath;(( Gata, nu mai pot, plang. rolling on the floor
9-10 preferatii mei, mai ales Tris big grin
11. Exact. Uite la cine ma gandeam eu ca rezista: Mad, GreyN si Endo. Eu asa cred.
12. Idem.
13. Yuno si yuki sunt cei mai simpatici atunci cand sunt normali.
Kirito si Asuna iarasi au fost simpatici si afectuosi dar doar in primul sezon. In sezonul 2 parca au uitat ce au facut in sezonul 1...tot se mai iubesc dar nu asa de mult. Sunt simpatici.
Oz si Alice, iarasi, prea simpatici dar s-au sarutat doar de 2 ori inainte sa... nu mai zic in continuare ca e prea trist. Daca vrei atunci iti zic. crying

Livius si Nike sunt preferatii mei...din pacate am cautat prin tot internetul dupa o poza faina cu ei dar nu am gasit. sad Nu prea au fani.
15-17 Idem
18. Okay, nu zic ca e rau dar totusi...eu am niste amintiri neplacute cu acei caini maidanezi... oare nu ar fi mai bine sa-i duca la un adapost ceva decat sa-i tina la usa blocului unde sa le dea din cand in cand mancare? Oare copiii care trec pe acolo nu sunt in pericol?
19. Exact la asta ma gandeam si eu.
20. Nightcore si Skillet big grin
23. Nu pari. BTW Si eu ma consider dificil...chiar sunt.
24. Fain. ツ
25. Imi plac mult deci e okay. ✔
26-27 Multumesc smug
28. Am intrebat in caz ca raspund si persoane pe care nu le cunosc. big grin Imi place sa le comentez la raspunsuri celor care raspund asa ca trebuie sa stiu cum sa ma adresez ^W^
29. Bye!

| LePotato a răspuns:

1. Blitzlike
2. Da
3. Da
4. Mama
5. Slenderman
6. Wave
7. Niciunul
8. Esdeath
9. Tris
10. Gale
11. Tu
12. Edward
13. Kirito & Asuna
14. 99%
15. -
16. -
17. -
18. -
19. Pai cam prefer singur
20. Nu am asa ceva
21. thinking
22. De cate ori se cuvine, nu stiu
23. Da, cred
24. Da
25. Orice nightcore
26. Oracol, oracol siiiiii oracol
27. O parere buna
28. Baiat
29. Bafta.

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

1-14 BRAVO! Esti in echipa Blitz :3 Wave, Tris, Gale, Edward Preferatii mei big grin
26, 27 Merci!

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

7. Say whaaat? Congrats! Nu-mi vine sa cred. Ai vazut anime-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Blitzlike, pentru că așa te-am cunoscut prima dată.
2.Da.
3.Siiigur.
4.Mama.
5.Slenderman.
9.Tris.
10.Peeta.
11.Eu desigur, eu deja trăiesc de mulți ani de unul singur intr-un loc fara oameni.
12. Ăștia-s din Twilight? Scuze, nu l-am văzut.
14.Depinde cât de idiot e...
15.N-am nimic împotriva lor.
16.Asta-i treaba lor, nu-s împotriva fumatului, dar nu m-aș apuca în veci de așa ceva.
17.Proști.
19.DA.
20.Nu am una.
21.Nu ascult nightcore.
22.Rar, foarte rar.
23.Da.
24.Nu.
25.Niciuna.
26.Anime-uri, nightcore, oracole.
27. Ești de treabă.
28. Evident că-s băiat.
29.Binie.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

9. YAY happy
12. Nu conteaza, eu am vazut doar prima parte. Am pus asa...nu mai aveam idei.
14.-16 Bine zis.
26. Merci! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Blitzlike
2.Da. Ma oferisem Doppelganger :D
3.Da
4. Niciunul :(
5. SlanderMan
6. Tatsumi :D
7. Prima, a doua este cam disperata
8. Akame
9. The Girl On Fire :P
10. Peeta FOREVER
11. YO ( Desi nu sunt activa pe aici, mereu)
12 Edward :x
13. Yuno & Yuki ( OMFG)
14. 0%
15.Ma gandeam ca te refri la cersetorii de funda :))
16. X___X LIFE TO SHORT
17. BLEEEEAH ( Am unul in familie) :))
18. Nu ma bag, man
19. Da
20. Beautiful - Chris Brown
Rihanna - Bitch Better Have My Money
21. Silver wings
22.Da, le fac si foarte sincere, daca nu, ma abtin de la critici.
23. Da
24. Remember me :(
25.https://www.youtube.com/watch?v=pPS1G4PHcUY
26. Esti inteligent
28. Aman2
29. Faine intrebari, mersi pentru raspunsul sincer la intrebarea mea :x

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1. big grin
2. A trecut faza aia happy Oricum apreciez!
4. sad
6. Mie imi place Wave cu toate ca Tatsumi e clar superior. De ce? Cand isi pune armura are animatii prea faine :3
7. Exact "A 2-a este cam disperata". De aceea o sa ramana ea cu baiatul, ei bine...cel putin cu o parte din acesta *daca intelegi la ce ma refer*.
Ambele sunt disperate dar nu o arata. Era capcana tongue

26. Merci! big grin
29. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

6.Nu ma uit la anime dar, era mai impunator Tatsumi laughing
7. Nu, nu inteleg rolling on the floor)
PS :
Incurcam numele, credeam ca esti Arima...dar o minte stralucita mi-a arata calea laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

6.Amandoi erau cam la fel. Armura lui Wave era cu mult mai faina... plus Wave a fost cel care a supravietuit pana la final.

7. Deci.Banuiesc ca e okay sa-ti explic. Baiatul le iubea pe amandoua *ii placea sa le _____* Deci se ducea de la una la alta. La sfarsit decide s-o ia pe cea cu bani mai multi cu toate ca si cealalta era super draguta. Cea mai finuta *dar mai saraca* se enerveaza si il omoara *il injunghie*. Cand il gaseste cea cu mai multi bani pur si simplu innebuneste si ii taie capul. (WOW) Dupa o omoara pe aia saraca... se termina anime-ul cu fata mai bogata pe un yacht sarutandu-se cu capul baiatului rolling on the floor (WOW) Ai inteles de ce am zis "Doar cu o parte din baiat" Acum esti ceva de genul WTF, pun pariu...

Nu, nu sunt Arima... Kata1yN, Blitzlike, Hyouka, Kaden...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

OMFG...WTF? rolling on the floor)) Nu ma gandeam la propriu ca ramane cu o parte din el laughing) rolling on the floor) laughing

Mah, da'mi catava anime'uri in gen, renunt la filmele horror pentru o vreme.
laughing. daca vrei lasa'mi o lista scurta big grin

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Stiu. Ce frumoase erau vremurile in care se ______cu toate fetele din liceu. Era sa plang cand am vazut ca a murit crying Glumesc, era cel mai mare prapadit posibil. Bine ca a murit.

School Days, Another, Higurashi When They Cry (asta doar daca iti place sa-ti folosesti mintea ca sa intelegi ceva anume, este greu de inteles totsui nu imposibil) Mirai Nikki (Eu il ador. Uita-te daca iti plac lucrurile cat de cat strange dar si cu faze funny, actiune cateodata si mai ales romance la cateva episoade) + sex la ultimele episoade rolling on the floor (doar 3-5 minute printr-un episod, cred ca 20 si ceva...nu mai stiu)

Another e tare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am vazut o secventa din Another cu o fata si o umbrela zici ca este Final Destination laughing
Mersi oricum pentru ele, am sa ma uit big grin

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Okay big grin Sunt ciudate rau unele faze. Mirai Nikki mi-a placut cel mai mult dintre cele pe care le-am spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Parca ma obisnuisem cu Kadenu. thinking
2.3. Tot aia.
5.Slender
7. Niciuna. Nu-mi plac genul asta de anime. Băiatul zici ca e fără si uite cum se sărută, zică ca musca din ceva, sau parca ar fi 2 magneti. Urat.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1. sad
2.3. Exact.
7. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pune inapoi pe Kadenu. Ma obisnuisem cu el. :]]

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Nope. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Blitz
2. Eu da, il stiu foarte bine. Uneori ma simt de parca as fi chiar el.
3. Te stiu, Katal1n.
4. Niciunul. Poate mama...
5. Mothman. :333
6. Wave.
7. Stai, nu e una si aceeasi persoana? Hmmm, cred ca cu aia cu parul mai albastrui, aia de jos.
8. Esdeath
9. Katniss
10. Gale.
11. Eu, clar.
12. Jacob. :33333
13. Livius & Nike. Nu, nu l-am ales pentru ca il cheama p-ala Livius, nu.
14. 99%
15. Nu stiu. Eu una nu le dau bani, nu vreau sa incurajez exploatarea oamenilor.
16. Sinucigasi.
17. Fraieri.
18. Save Godzilla! - o campanie care lupta impotriva agresiunii fata de fiarele salbatice, caini turbati si monstrii fiorosi. De obicei, cainii pe care ii hranesc si sunt obisnuiti cu oamenii nu mai sunt asa periculosi dar mi se pare stupid sa-ti pese mai mult de ei decat de oameni, victime ale atacurilor acestora.
19. Nu. Poate doar daca as avea o arma de foc, un cutit si un spray paralizant.
20. Sunt mai multe...dar momentan imi place Tool - Parabola.
21. N-ascult.
22. Destul de des, imi place sa lingusesc oameni. :333
23. Nu prea.
24. Da, filmul Destinatie finala. Dupa ce l-am vazut am devenit muuuult mai prudenta.
25. Ceva vesel, Troye Sivan - Fun
https://www.youtube.com/watch?v=jc2iO6FFfZs
26. Ajutor, Amabilitate.
27. Esti unul dintre cei mai folositori useri de pe TPU. Si amabil.
28. ♀
29. Bravo! Bafta!

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1. big grin
2. Merci! smug
3. WOW. Deci cineva m-a tinut minte. Apreciez!
7. Seamana foarte mult. Vezi diferenta daca te uiti la anime. Intrebare capcana. Baiatul moare smug
11. Okay. happy
26-27 -29 Multumesc! big grin

Imi pare bine ca mi-a tinut cineva minte numele original.

Kata1yn,Blitzlike,Hyouka,Kaden 4 in 1 big grin

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma uit la anime-uri
M-am gandit ca e o intrebare capcana si se pare ca asa a fost.

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Nu am ce sa zic. Bravo! happy

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Acum am vazut... Livius si Nike rolling on the floor Okay, daca zici tu...

BTW Tu esti Livia, nu-i asa? :3 Frumos nume!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

De, eu sunt Livia. Frumos nume? Okay, daca zici tu...laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Toate numele care nu sunt chiar common sunt okay.

| doreal a răspuns:

1. Kaden
2. Mi-a dat funda, cum sa nu-l stiu laughing.
3. Sunteti acelasi deci e ok.
4. Mama.
5. Mothman
6. Tatsumi e mai mistocar.
7. Cuplul de jos. Cel de sus par mai mult prieteni, chiar daca s-au sarutat.
8. Amandoua sunt dragute dar totusi Esdeath.
9. Tris.
10. Gale desigur

| doreal a răspuns (pentru doreal):

Lol, deci asta e numai jumate din raspuns laughing, dar mi-e prea lene sa-l scriu...

| RainmakerX explică (pentru doreal):

2. rolling on the floor
3. Cel mai bun raspuns de pana acum happy
6. Imi plac mai mult animatiile armurii lui Wave :3 Ai si tu dreptate.
7. Intr-un fel ai dreptate, sunt mai mult prieteni. (*aia nu e oficiala, e cu ea pe la spatele iubitei deci ai zis bine*) BTW intrebare capcana. Cea care este inselata ramane cu o parte din baiat. Daca vrei sa vezi la ce ma refer atunci cauta "School Days End".
8. okay
9. YAY! big grin

| L1feDRAIN a răspuns:

Asa, numele tau e "Blitzlike" si mie mi-a ramas sa public ULTIMA PARTE A POVESTII stii ceva, nu ma mai chinui cu tine, bye.

laughing

| RorySan a răspuns:

Buna
1.Kaden
2.Nu
3.asa si asa
4.Mama
5.Slender Man
6. Tatsumi :)
7.cred ca cu prima nu sunt sigura
8. Akame
9.Tris
10.Peeta
11.nimeni
12.Edward
13.Yuno si Yuki
14.60
15.n-am treaba cu ei
16. fumeaza pe sanatatea lor, nu ma prea intereseaza ce fac, e viata lor
17.treaba fiecaruia
18.nu stiu
19.da.cred ca da
20.nu am una
21.asta
https://www.youtube.com/watch?v=cyW2ajAVyfA
22.nu
23.nu prea
24.nup
28.fata
29.Bineee

| RainmakerX explică (pentru RorySan):

Kaden, Blitz, Hyouka, Kata1yn ...eu sunt toti acestia. Blitzlike este originalul. smug

7. Intrebare capcana happy Baiatul moare. sad

| anonima0101 a răspuns:

Sall
1.Blitzlike
2. Nu
3.Te stiu de o viata * pup*
4. Mama
5.Slender man
6, 7,8, 9,10, 11,12, 13--> nu stiu de astea.
14. 67,96 %
15. Cersetorii sunt cersetori, deci.*cred ca realizezi ce parere am*
16. distrusiii
17. distrusi x2
18. distruse rolling on the floor
19. Nu, ca vin cei din Vaslui si ma violeaza * morr*
20. Da.
21. Da x2
22. never
23.Nup
24. Da
25. De tine? Toate melodiile * ly my life*
26. Da...
27. Esti cel mai cel, emani valoare de la 100 de km, esti minunat * laughing*
28. Fata smug
29. Gata si tie rolling on the floor

| RainmakerX explică (pentru anonima0101):

19 rolling on the floor Cel mai bun motiv posibil.

| anonima0101 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu. sad *dar si cel mai trist *

| ioana8213 a răspuns:

Hey.
1.Kaden
2.nu
3.presupun
4.mama(clar)
5.slender man
6, 7,8, 9,10, 11 nu stiu ce sa raspund
12.Esward-vampire
13.nu stiu
14. 76%
15.Copii cersetori duc banii acasa la parintii lor care beau(cred)
16. treaba lor
17.treaba lor
18.asta decide politia animalelor
19. Nu
20.nu am una
21.nu am una
22. uneori
23. putin
24. da
25.nu stiu
26.habarnam
27.esti ok
28. fata

| RainmakerX explică (pentru ioana8213):

Kaden sau eu...tot una. rolling on the floor

Kata1yn,Blitzlike,Hyouka,Kaden -eu sunt
4. La mine tata.
15-18. Exact.
27. Merci!
Bye!