| anonim_4396 a întrebat:

Bula la scoala: Invatatoarea le ta ca tema pe vacanta, o compunere. Dupa vacanta ii intreaba invatatoarea pe copy: I:copìi ati facut compunerile? Cbig grinaaa! I:ia zi ionut de cate pagini ai facut! C; de 10 pagini I:bravo, da u andrei? C:de 15 pagini. Il intreaba profesoara si pe bula: Bula u de cate pagini ai facutt? B:de 50 de pagin. Curioasa invatatoare ii zice lu bula:ia zi bula cum incepe b:pai, pleaca calul la erusarim i:si sfarsitu! b:se intoarce calu de la erusarim. i:ia si bula si cuprinsul!? b: tágádám tágádám tágádám tágádám...

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

*Grele mai e limba romana!

| Ana213 a răspuns:

Puteai sa faci sa fie totusi mai descifrabil sa nu ne chinuim sa citim, e ok bancul insa foarte previzibil.

| retouchan a răspuns:

II foarte vechi. da`i tarelaughing

| m4them4tic a răspuns:

LOL...mersi ca mi l-ai amintit. E vechi, dar e tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Limba romana intr-adevar sunt foarte grea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am acu 80

| adyymuresan a răspuns:

Dupa ce se intorceau de la petrecere, un barbat si o femeie urcau scarile catre apartamentul lor.

Sotul femeii spuse jenat:

-Draga, ai un fund cat o masina de spalat.

Seara sotului ii veni cheful sa faca dragoste si o ruga si pe ea. Femeia inca afectata de ce i-a spus sotul ii zice:

-Eeeeee, pentru o rufa asa de mica cum esti tu, nu-mi mai pornesc eu masina de spalat. Spal-o de mana!

| oliver427 a răspuns:

Dah, pentru banc 8, pentru gramatica 2

| tani99 a răspuns:

Ptr banc ti-as da 8 da imi place ca la-i amintit e totusi mai vechi da...