| KiTa a întrebat:

Buna^^ Am si eu o intrebare: daca incerc sa intru in Metin2 sau in alt joc mmorpg imi spune ca sistemul meu nu suporta 3d graphics. Ce pot face in afara sa reinstalez windows-ul?

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu poti sa faci nimic
3d graphics se instaleaza odata cu windows ul
ori e cu windows ori nu mai e

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ai putea incerca ceva jocuri 2d...sa stii ca pot fi chiar mai super ca cele 3d!
Sa-ti dau niste exemple: Maple Story, Wind Slayer, WonderKing, si cel mai tare (in opinia mea) La Tale.
Crede-ma toate sunt MMORPG-uri super cu grafica 2D!

| Ciufulici a răspuns:

Sa te impusti cred ca ai calculatoru facut din chirpici

| KiTa explică:

You know, copil copac, tocmai ti-ai pierdut 4 secunde din viata de copil copac pe care o ai^^.

| Sofran_Radu_1995 a răspuns:

SAlut,am avut si eu aceeasi problema, am rezolvat-o prin am instalala driverele de la placa video(dupa cd de la pc) asigurate k le ai instalete! Sperc k te-am ajutat