| Pisicuța a întrebat:

Buna happy
Am si eu o intrebare legata de benzi desenate, da stiu am mai pus o intrebare de genul asta si am primit doar un raspuns deci, o postez din nou, ce idei de benzi desenate aveti? si una cat de mica e buna! Caci m-am hotarat sa fac o banda desenata si sa o postez aici, pe site.
Multumesc anticipat, sa aveti o zi buna,
Pissycutzzelle

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Parodiază ceva. Saaau 2 hamsteri la Amsterdam, unul dintre ei roz, gay și cu... cu ceva foarte mare, iar celălalt genul ăla tradiționalist etc. Îi adoptă o babă, ei scapă din cușcă și îi mănâncă toate pastilele :3 Dup-aia ar fi mai multe episoade cu halucinațiile pe care le au (la care mi-a fost lene să mă gândesc) și încercările gayului să-l "convertească" pe celălalt.

PS: Ideea asta mi-a venit pe WC whistling>

4 răspunsuri:
| Pisicuța explică:

Am facut deja una p hartie ca "SAVE THE KITTEN" tongue ca sa te pun la curent e cam despre o pisica care zice ca se duke p planeta pisikilor si stapanu nu o crede si noaptea vin si o iau dim urmatoarea stapanu vede scrisoarea si se duce dupa ea in spatzyu acolo se intalneste ca Pisonia(regian planetei pisikilor) si navele lor exploadeaza si aterizeaza pe planeta pikilor unde eroul ajunge la inchisoare si de akl numai stiu o sa mai fac
alte sugestii?

| scully a răspuns:

Deci merge un tip pe strada si un alt tip cu fata de smecher incearca sa-i puna piedica, insa celalalt tip (care mergea pe strada) il calca pe picior iar tipul smecher incepe sa planga ca il doare piciorul.
apoi tipul care l-a calcat face o fata de smecher.
ziceam si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa te inspiri de aici:):
http://mangazup.com/

| zuzabuburuza a răspuns:

Benzi desenate cu pisici