| maryse_9270 a întrebat:

Buna cine se uita la,, Happy tree friends"?laughing
In opinia mea sunt foarte, foarte amuzante, eu la ele rad cu lacrimi!
Stie cineva daca se mai fac episoade, adica mai lucreaza cineva la conceperea, construirea unor noi episoade?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

M-am uitat si eu de curiozitate la cea mai mare parte din episoadele postate pe YouTube. La inceput mi se pareau amuzante, dar cu timpul mi se pareau tot mai scarboase asa ca am renuntat sa ma mai uit.

Uite, am pus si o intrebare pe tema asta:
http://www.tpu.ro/......ntru-cine/

Vezi pe Wikipedia(articolul dedicat), poate scrie acolo de episoade noi.

5 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Eu ma uit, uneori rad, alteori ma infricoseaza. Undeva in Calarasi in spatele unui bar este facut un grafitti cu "happy tree friends" foarte frumos, dar totusi ...sangeros.

Nu cred ca se mai fac episoade, poate initiativa e, dar nu prea se pot face.Prin presupunere cred ca producatorulul a fost penalizat sau amendat,

| RoxAnana a răspuns:

Eu ma uit. e ceva macabru dar amuzant:D episodul meu preferat e http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ&feature=channel

funda?:* pwpici

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Eu ma uit la Happy Tree Friends big grin foarte amuzante desenele si mai ales personajele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la happy tree friends si nu sunt deloc amuzante maryse si ceilalti eu cred ca aceste desene sunt inaceptabile SI NU SUNT PENTRU COPII copii nu pot anvata nimic din acest comportamend
1.sant foarte agresive
2.copii mici anvata cei rau din ele
3.sunt foarte needucative asta e parerea eu va zic sa nu va uitati deveniti foarte agresiv din cauza lor

multumesc! ca ati avut rabdarea sa cititi acest comentariu

| maryse_9270 explică:

Apropo! Funda!