| MetalRocker a întrebat:

Va place Happy Tree Friends?

7 răspunsuri:
| PastilăBă a răspuns:

Iubeesc desenele astea!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

I'm a fan! da, sunt misto laughing

| ToKen a răspuns:

Cele mai sadice desene laughing sunt destul de amuzante dar unele episoade intrec masura

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToKen):

Da..chiar ca bleaaaaahhh

| Coryyyyy a răspuns:

Da, le iubesc laughing

| Danişor a răspuns:

Sunt foarte faine big grin dar unele episoade sunt foarte scarboase.

| AnotherWayToDie a răspuns:

Heyhappy Ador happy three friends sunt cele mai hardcore desene animate...tongue Sunt fana a acestor desene de ani la rand.tongue cel mai chill e sa stai in pat cu o doza de bere langa tine cu ceva de la metallica in casti si sa te uiti la happy three friends( asta pe la 12 noaptea) laughing tongue