| SelenaGomezPup a întrebat:

Imi ziceti si mie mai multe intamplari amuzante?
Dau funda la cele mai amuzante!

5 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Eram in fata blocului seara vara si povesteam povesti de groaza la lumina lanternei si a telefoanleor mobilelaughingSi un prieten zice;

,, Si treceau pe coridor si mergeau mergeau...nu stiu ce si dupa aia a zis:in acel moment s-a auzit un zgomot care era cam asa;...''

Si la parter statea o baba si un mos si mosul a stranutat chiar cand el a zis cam asa(hapciu)si baba a zis sanateate luate`ar draq...si noi asculatm ca prostii in momentul urmator nea pufnit rasulrolling on the floor

Sau am jucat adevar si provocare odata in clasa si ma provocat unu sa ii zic la profu de chimie ceva jignitorhee heesi cand era testul a venit profa de bio sa ii zica ceva de o sedinta la prof si vorbeau ei asa numa ca il vad pe profu ca isi arunca in joswinkingprivirea si i-am zis ca nebuna; AA domn`profesor va plac sanii lu profa de bio ca de vreo 5 minute in cooontiinu va holbati la sanii ei!laughinglaughing)laughingtooti au ras si profa numa profu era rosu de nervi sau de rusine nu stiulaughing

Odata pisica unei babe a fatat si ea ia aruncat in fata blocului erau 2 albi albi de tot:X:X:X
Si eu m-am dus sa-i iau ca`sasa mama mi-a zis ca ma lasa sa tin pisici in casa si si ei ii placeaubig grin
Iau luat si dupa 4 zile o vad pe baba la mine la usa(mentionez ca baba aia e everveazaaaaaaa de numa si abia am asteptat sa-i fac in ciuda cu ceva)si vine zice ca vai vai ca ia lasat in fata blocului din greseala(mama si tata nu erau acasa)si eu i-am zis:auzi tu! Nu mai zii mie din astea iai lasat taci! Sau iti iau si ailalta mata! si i-am trantit usa in nasrolling on the floor
Vine mama acasa baba ii povesteste si mama mi-a zis:bravo ca si pe mine ma enerva, dar esti pedepsita o saptamana fara caluclator!
NUUUUUUUUUUUUUU

Sau odata era in clasa si i-am scrius la un coleg pe caiae,, sugi p*** si vine profa de romana si ia sa corectam temele si cand vede numa pe caietu lui aia(era fata) sugi.(asalaughing)facenuma ieee?
Du-te la m*** in asa si fa asalaughingsi na tine si un 5 desteapto!rolling on the floorrolling on the floor

| AndaWest a răspuns:

Mi-am amintit acum ca intr-o zi fratele meu mai mic ma cheama afara foarte disperat tipa la mine sa ies mai repede.cand ies, ce crezi ca era? pisica prinsese un pui de sobolan si el tinea mata si imi spunea mie sa salvez soricelul, eu care am teroare de soareci dapai de sobolani, dar totusi ca sa-i fac pe plac am luat maura si cu coada tot incercam sa imping soarecul ala da in loc sa fuga venea inspre mine si eu tipam de mama focului si frate-meu tipa la mine ca nu mai putea sa tina matalaughingel vb numai italiana si striga ''stupida sei una fifona, ma che hai paura di un topolinoooooo?"adica proasto esti o fricoasa, ce ti-e frica de un soricel...laughingaoleu cat am mai raslaughing

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Iti recomand:

http://www.tpu.ro/......ltimul-an/

sunt fr multe intamplari unele haioase

| hSh3ad a răspuns:

In clasa a 5-a, la ora de romana trebuia sa scriem sufixele lui -oi
Din greseala am zis in gura mare C O I laughing (Nu ma mai abtineam )
A ras toata clasa si profaa cu ei laughing!

| mistakeofyourlife a răspuns:

Eram acum cativa ani cu verisorul si fratele meu la tara. Si ne plimabam prin padure cu gandul ca o sa gasim niste ciuperci comestibile pentru bunica. Am mers noi niste ore bune si am ajuns intr-o poienita sau ceva asemanator, in care pastea o vaca. Verisorul meu cum e mai nebun s-a dus sa o vada de mai aproape, eu tipam la el ca daca nu se intoarce imdiat plecam fara el si din greseala a deschis poarta si vaca a iesit. Mie imi era frica de ea asa ca m-am dus mai inapoi si nu stiu exact de ce a inceput sa alerge dupa mine. Eu alergam, vaca dupa mine.laughingrolling on the floor Nici nu stiu cum am reusit sa ajung la gardul din cealalta parte a poienitei si sa-l sar. In timp ce eu tremuram de frica fratele si verisorul meu mai aveau putin si lesinau de ras.rolling on the floor