| SimpluAndrei a întrebat:

am vazut un site numit TPU (toti pentru unu) este un site unde poti pune intrebari sau raspunde unora, ca sa pot sa pun intrebari sau sa raspund am nevoie de cont, ce ziceti, merita?

Răspuns Câştigător
| MoarteaLaConserva a răspuns:

Nu cred. e ceva țeapă.
Verifică dacă amicul Țepes se numără printre fondatori, să fii sigur.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai nu vezi ca esti pe TPU? Dac ti-ai facut cont oricum nu mori si nu-ti cere nimeni bani!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună gluma. DAcă nu e glumă află că deja eşti pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*sarcasm mode*
Tot m-am prapadit de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc interesantă descrierea. Ai deja cont în caz că ai uitat.
http://www.sfatulmedicului.ro/alzheimer
Sănătate! :c

| SimpluAndrei explică:

A fost o gluma, am vrut sa vad care da cel mai amuzant raspuns.