| AnOnIm20202020 a întrebat:

As vrea si eu niste bancuri, adica cate un banc sa fie maxim 6 randuri.
Cele mai multe funda!

4 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

De ce 6 rânduri? pentru a respecta legea lui Seităn?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un om avea un cal iar calul nu avea nimic impotriva.

-Nu va suparati, caut gara.
-Nu ma supar, caut-o

Două vaci discutau. Prima spune: – Muuu!
Cealaltă răspunde : Văi, tu! Mi-ai luat vorba din gură!

Chuck Norris a fost muscat de un varcolac.
La Miezul Noptii, varcolacul sa transformat in Chuck Noriss

Chuck Norris s-a nascut intr-o casa construita de el.

Ion era afara cand a inceput sa ploua; iese Maria pe geam si striga:
-Ioane, hai in casa ca ploua(Maria)
-Da si afara ploua! (Ion)

Răspuns utilizator avertizat
| AnimeLife123 a răspuns:

In plina iarna in apartamentul unei familii carea creut decuplarea de la centrala care furnizeaza energie termica si electrica, un reporter intreaba:

Ce faceti daca va este frig?

Ne strangem in jurul lumanarii.

Dar daca este foarte frig?

Ne apropiem si mai mult de ea.

Dar daca este ger, cu temperatura sub minus 20 de grade Celsius?

In acest caz, aprindem lumanarea.

Bula la medicul de familie
- Domnule doctor! Nu mai pot!
Trebuie sa-mi dati vreo 10 zile de concediu medical.
- Dar ce ai?
- Am treaba.

Soacra lui Bula implineste 60 de ani.
Bula merge la ea cu o pereche de cercei de aur si o pusca.
Soacra zice catre el ca nu trebuia sa se deranjeze...si il intreaba e Bula ce face cu pusca?
Bula:
-Pai nu ai nevoie de gauri in urechi?

Bulişor îşi surprinde părinţii în plină acţiune.
- Măi tată, da' ce faci acolo?
- Bulişor, fac plinul rezervorului mamei... răspunde tatăl, stingher.
- A, da? Păi mai bine ai găsi un model care consumă mai puţin, că şi poştaşul i-a făcut plinul, azi dimineaţă.

Bula naufragiaza pe o insula si il prind canibalii. Il incercuiesc si incep sa cante in jurul lui, cu cutitele ridicate in aer, dansand:
-Si-o sa-l facem bocancei, si-o sa-l facem bocancei!
Intr-un moment de neatentie Bula loveste un canibal, ii ia cutitul se duce in mijlocul lor si incepe sa danseze, se intepa cu cutitul in burta si canta frenetic:
-Si-o sa intre apa-n ei!