| Millis a întrebat:

era un site unde puteai face comicuri si erau fete gen : trollface etc. si le puteai lipi peste, nu aveau background, nu stiti cum se numeste? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Uite aici unul : http://ragemaker.com/

3 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Eu am 13 ani si sunt in clasa a 7a. era o zi obisnuita, si intrind in clasa am vazut ca doua fete se cearta- cele mai sexy fete din clasa erau dusmani.Eu sunnt prieten cu ambele si, le-am adus in hol sa le calmez un pic. Ele tot se sfadeau si una dintre ele spuse alteia(pe ambele le cheama Dana)
-eu mai bine fac sex ca tine, nu te ingrijora!
-Si de unde stii? eu deexemplu nu mai sunnt virgina dar tu trebuie sa fii
-Nici eu nu sunt, dar totuna sunt mai buna ca tine...
ASA se continua vreo 4 minute si eu le-am propus oa sa faca un concurs:eu sunt juriul. Ele raspunse ca orice ar fi de concurs, dana va fi mai buna decit danahappyle-am zis ca dupa lectii va fi concursul. Dupa lectii le-am chemat la mine acasa fiindca nu e nimeni si sa facem concursul. Zis si facut. Dar pe drum le-am zis ca cine mai bine se va **** cu mine, imi va suge **** si cine va fi mai iute va fi cistigatoare. Una din ele, a zis ca ea nu vrea dar dana ceilalta zise ca "aha inseamna ca eu sunt mai buna" si cea care sa refuzat a zis ca participa la concurs.am ajuns acasa si una din ele a sarit deodata in bratele mele, alta mi-a scos pantalonii sia incepus sa mi-a suga, desi inca nici la pat n-am ajuns. le-am zis stop si le-am dezbracat pe ambele, aveauniste sini ca niste piersici, pizdele fara par si niste cururi de iti venea sa le **** mai repede. Dar totusiam rabdat si dintii le-am lins la pizde...asa dulcica niste capsuni, le-am sarutat. le-am pus sa se sarute una pe alta si atunciuna ii muscase limba si o scoase afara ce m-a excitat la maxim.am decis ca e momentul sa le *** extrem de rapid cu miscari du-te...

| NothingToEat a răspuns (pentru pedobear):

Si toata "povestea"asta ce cauta aici laughing