| Jameson a întrebat:

Vreau sa fac un canal de Youtube cu clipuri amuzante, va rog frumos sa imi dati niste sugestii pentru nume care sa fie popular in engleza cat si in limba romana. Va multumesc...cel mai tare primeste funda.

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Funny Clips, funny videos, laugh channel, Imakeyoulaugh, laugh for me, i do and you laugh, entertainment channel, fun channel, channel for fun, am cam ramas fara idei, sper ca te-am ajutat. Bafta!