| dreamout a întrebat:

Bunalove struck
Ce mai faceti? bine, >sanatosi?:happy
Am o intrebare care ma framanta:-s
Ce are toata lumea cu jocurile astea...metin, lady popular...sunt o tona de intrebari legate de ele. m`am saturatsad

pupici:*

Răspuns Câştigător
| Dragosgan a răspuns:

Boraceii se joaca si ei cu papusile si cu luptatorii de jucarie. ueeee.

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu-i rau sa te framante ca o sa cresti frumos la copt! (sper ca stii de gluma!) Cat despre cei cu jocurile "Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E de apreciat că au mai terminat cu lady popular într-un timp 60% din întrebări numai cu asta erau. Oricum până la urmă îşi dau seama că nimeni nu le răspunde şi întrebările respective sunt şterse sau raportate, dar na. Mai bine ar căuta pe google. Baftă!

| dulcikaa a răspuns:

Pai cam 80% din adolescenti si copii isi petrec timpul mai toata ziua la calculator si joaca jocuri online dinacestea chiar daca pentru uni sunt misto si pentru unii naspa.
:d

| dreamout explică:

@anad...stiu de gluma...stai flexirolling on the floor)
si imi place rugaciunea... da nu cred ca mergehappy

| DorelSudoru a răspuns:

Nu stiu ce vad la jocurile alea.Ma joc mmorpg-uri de ceva timp si nu vad nimic special la metin; cat despre lady popular nu stiu nimiclaughing