| Kazimir a întrebat:

Cand baietii fac sex de ce nu baga si ouale (nu ma refer la cele de gaina) in vagin?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Câţi fraieri au răspuns pe-aici

41 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pentru ca ar ramane acolo (eu ma refer la ouale de gaina)

| Kazimir explică:

Gagici si tineri domni. va rog intai uitati`va la categorie. multumesc frumos.

| Kazimir explică:

@MiȘa nu sunt kazimir. si nici nu-l plac pe tip ma dezgusta cu intrebarile lui puerile si scarboase

| Kazimir explică:

@Ruxa mama ce te oftici. sper sa mori pana in 2012 caci nonvalori ca tine care n`au pic de umor in sange ar trebui sa fie torturate si taiate. multumesc pentru comment

| DaVà a răspuns:

@ardnaxur1961 dupa cum zine alexandru ***** nu e ceaunlaughing

| Sconcsiş a răspuns:

@Ruxa
Aşa! Protestează!

| Sconcsiş a răspuns:

Nu, printre care te numeri tu. Uită-te la categorie! Uită-te la cine a pus întrebarea (în caz că nu ştii e Kazimir)! Ya see?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Incearca tu sa le' bagi.
P.s : Aici nu e categoria " Dragoste si Sex "

| Puţifer a răspuns:

Că le dor măselele.

| AndutzaAndu a răspuns:

Sugrumă gaura aia frate. Nu vrei să bage ș-o coadă de mătură pe lângă alea 2 chestii?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru ca vaginul nu e cratita.

| αηηα a răspuns:

Vrei sa dispara ca printr-o gaura neagra?!

| Mişaaa a răspuns:

Tu,omule,ai încercat?

| BastetReloaded a răspuns:

Păăăi încearcă tu

| Damasc a răspuns:

Pai la contactul sexual testiculele au alt rol,si anume de a produce sparmatozoizi care in final sunt eliminati (ejaculati) cu ajutorul penisului, prin acesta, ma-ntelegi? laughing

| Damasc a răspuns:

Hahahaha

| Mousey400 a răspuns:

Pentru ca ai pus o intrebare stupida! rolling on the floor

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Cea mai jalnică întrebare pe care am pomenit-o.Cat de mediocru poate pii un om să întrebe aşa ceva? Dar du-te mamă si încearcă şi o să ai răspunsul.@Ruxa si JohnnyBi au dreptate. Ăştia da oameni.

| Balboa a răspuns:

Nu incap.

| JohnnyBi a răspuns:

Proasta intrebare. depinde de ce fetishuri are fiecare, eu personal nu suport sa fiu atins pe ele ca fac precum katrina (uraganul). am cunostinte care la sex anal baga ouale in vaginul partenerei. dupa cum vrei tu sau ea.e o experienta in plus (nu o caracterizez, cat timp nu am incercat)

| Yana_4447 a răspuns:

Da tu cand mananci de ce nu-ti bagi tot pumnul in gura?!laughing poti?laughing Doamne fie-ti mila!laughing

| Yana_4447 a răspuns:

Alprazolam nu e nevoie sa trimiti mesaje in care sa jignesti fiindca nu am observat categoria.Si sa nu crezi ca daca ai pus la categoria amuzante asta face ca intrebarea ta sa si fie, ramane la fel de stupida si de prost gust! Esti o persoana needucata si provoci pur si simplu scarba! Invata sa vorbesti mai frumos!

| Yana_4447 a răspuns:

@sconcs Printre care te numeri si tu!

| Daisukee a răspuns:

Decat sa intrebi asemenea intrebari stupide mai bine ai pune mana pe o carte si lasa filmele porno. e grav, ce se alege de omenire.

| Ambiguitate a răspuns:

Esti o tarfa perversa si iti place ****, imi pare rau, dar trebuia sa o zic

| Katherinna a răspuns:

Un pic de anatomie ajuta

| SentimentalConsil a răspuns:

Tu esti ala care a violat vaca? zoofilistule

| lyke a răspuns:

Lol rolling on the floor asta da intrebare

| pokiD a răspuns:

Pentru ca practic nu mai e loc rolling on the floor)