| timbucadrian a întrebat:

Capra si trei iezi si-au pus usa metalica la casa. Noul semnal al caprei pentru iezi va fi:sug lapte. Lupul aude si dupa ce capra a plecat se duce la iezi si le spune:sug lapte, sug lapte, dar iezi de dupa usa ii raspund: sugi pe*** sugi pe*** ca ne-a pus vizor mamica! ce parere aveti... is o inventie reusita usile metalice?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mda...inteligenta chestie! Si NU ma refer la usile metalice!

| andi a răspuns:

Si laptele cu votca e tot o inventie buna, nu? '

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sugi pe...ste? Sau ce?

| timbucadrian explică:

Deci ma scuzati ca le dau asa slabe dar na si drviorel eu daca nu injur nu is sanator...

| DrViorel a răspuns:

Da sunt foarte reusite, daca mai si un Doberman dupa ea sunt si mai eficiente, ba chair o pot lasa si deschisa, dar mai reusiti is oamenii care reusesc sa nu injure si care isi dau seama ca a vorbi vulgar nu te face mai cineva in lumea asta... Pace!

| angella1972 a răspuns:

Stiam ca usile metalice au si proprietatea de a nu lasa zomotul sa patrunda.si astfel lupul ramase cu educatia nestirbita. spre deosebire de tine, dar nu cred ca ti se trage de la ascultatul pe la usi.

| astertix09 a răspuns:

Si daca lupul citea articolul asta ce crezi ca ar fi raspuns?
Cauta pe google "In Russia burglars crack steel doors with tin-openers!", doar ce este in ghilimele. Nu pun link catre pagina pentru ca isi actualizeaza mereu posturile si s-ar putea ca la linkul respectiv sa figureze altceva, dar articolul oricum se poate gasi usor cu google. Vei vedea ca usile metalice nu sunt o inventie chiar asta de super.