| Musique a întrebat:

Caracterizează România într-un singur cuvânt.[categoria -_-]

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acasă.

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peşte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săraca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa

| iKronstadt a răspuns:

Ipocrita, asa cum esti si tu!

| mihaitaLGP a răspuns:

Cat de ipocriti suntem, de ce nu puteam realiza ca nu avem experienta sau capacitatea sa intelegem tot ce coexista simultan.

Romania este o tara :

SUPERBA.

| LaNaibaa a răspuns:

Manea laughing

| MrsDraguttza a răspuns:

Taranie

| MrsDraguttza a răspuns:

Am reflectat mai bine la intrebare si nu cred ca putem caracteriza Romania
Este unica
in nicio alta tara nu se intampla atatea rele! laughing

| MrsDraguttza a răspuns (pentru Apache):

Rasunsula fast doar unul amuzant
stiu ca europenii si americanii au inteles ca pamantul nu va mai avea resurse si au inceput sa nu mai faca copii
Pe cand africanii nu opresc nasterile si fac multi copii
Noi avem mancare din belsug si o aruncam, facem mofturi "nnu ne place aia, vreau suc, vreau apa minerala " etc pe cand unii oameni ar da orice sa aiba ce avem noi
Suntem risipitori si egoisti

| DWDT a răspuns:

Bran.
Vampiri.
Transilvania
Bataie de joc
Nimic

| xRainyDay a răspuns:

Praf.

| MauiNight a răspuns:

Libertate!
Sa ziceti mersi ca nu v-ati nascut in Irak, mergeati cu Kalashnikovul la scoala de frica sa nu va zboare cineva creierii.

| sniper2998 a răspuns:

Nu sa descoperit incalaughing

| sensibilosu a răspuns:

Ungaria

Răspuns utilizator avertizat
| Alynn98 a răspuns:

Daca ar fi sa o caracterizez mi-ar bana contul

| teonel2 a răspuns:

1.Veceu
2.Praf
3.Delta Dunarii nu mai e paradisul pasarilor, e Paradisul Cocalarilor.
4. Kaka maka

Răspuns utilizator avertizat
| SunShineyKidu a răspuns:

Degradare. straight face

| Alexxutzaa a răspuns:

Acasa

| unu111cool a răspuns:

Hotie

| BadxGood a răspuns:

Haos/dezorganizare

| CanutaOmsucit a răspuns:

Romania

| Pandarzv a răspuns:

(schimb de) Vicii.

| FreeZer69 a răspuns:

Nu suport oamenii ca voi. Daca vreti ca Romania sa fie o tara "frumoasa" pai faceti in *** ceva.Voi pe TPU spuneti ca e needucata iar apoi iesiti din casa si incepeti sa injurati. SPuneti ca`i jegoasa, iesiti si aruncati gunoiul unde vedeti.In concluzie nimeni nu ia atitudine doar da vina pe alti.In concluzie datii FOC!

| Musique explică (pentru FreeZer69):

Am ajuns la concluzia că puțini își mai respectă țara astăzi. Asta e.

| zupharinio a răspuns:

Minunata!