| Eu_8005 a întrebat:

Care a fost cea mai hazlie intimplare din viata voastra?big grin

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

I-am.dat.numaru.meu.de.telefon.unui.prieten.care.
era.gay.dar.eu.nu.sti-am.ca.era.gay.si.ma.sunat.
sa.ne.intalnim.in.metrou.si.acolo.isi.da.pantaloni.
jos.si.zice.sa.ne.zbenguim...(nu. mint)chiar. s-a.
intamplat

7 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Cand mi-au facut colegii baie intr-o excursielaughing
cand am facut o colega cu pasta de dinti pe fatalaughing
cand m-am impiedicat si l-am sarutat pe buze pe baiatul de care imi placea si si lui ii placea de mine (nu eram impreuna)...asta nu a fost chiar o intamplare hazlie ci mai mult un vis devenit realitatebig grin...

| vortex12 a răspuns:

Se facea ca unul de la cs ma impuscat...
CAt am mai putut rade...

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

-cand am muscat limba prietenului...laughing)
-cand am cazut cu fundul intr-o galeata cu apa intr-o excursielaughing
-sh cand am fost in ceva magazin unde se reparau` calculatoare...sh o femeie nuh stia ce e un virus...credea ca e ca sh racealalaughingrolling on the floor

| ICanLoveYou a răspuns:

Cand am cazut in cap de pe geam
cand mi-a cazut tortul aniversar in cap
am cazut in rau cand am fost cu prietenii
cand dansam cu baiatul care imi placea si m-am impiedicat si l-am impins iar el a cazut cu fundul in mancare
cand eram mica am ragait intr-o cofetarie plina
am cazut in balega de vaca la tara...etc lista ar putea continua

| Sigmund a răspuns:

Cand au fost niste artificii, iar eu m-am ascuns sub o masa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram pe afara cu prietenele mele si una dintre ele, a gasit un bat cu caca pe elrolling on the floor si l-a luat si mi-a dat mie pe pantaloni rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cnd am fost intr-o excursie si dimineata din cauza diferentei de fus orar eram foarte adormita si cum eram obisnuita cu baia mea am vrut sa ma asez pe toaleta si m-am aruncat daca pot spune asa in cabina de dus. O ce m-a durut fundul.