| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Care e capıtala Parısuluı?

Răspuns Câştigător
| yomisam a răspuns:

Turnul eiffel laughing

22 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Sanzelize

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tot Paris...

| BlackVeil a răspuns:

Cred ca Berlin, scumpa domnisoara!

| Mişaaa a răspuns:

De ce nu ai punct la i? o0

| sabilopod a răspuns:

Iaurt.

| carminaburana43 a răspuns:

Domnisoara scumpa se vede ca e vacanta si ai mintea odihnita de ne pui asemenea intrebari amuzantelaughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu e de mirare ca mai mult de jumatate n-ati luat bacalaureatul! Parisul e capitala. Capitala n-are capitala.

| SamSon a răspuns:

Parisul e capitala deja laughing nu poate fi dubla capitala laughing

| whatevernvm a răspuns:

Da? Esti tarewinking

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Acum ca intrebarea e pusa la t/a...
capitala parisului e Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
daca nu ma crezi intra aici http://blogmarunt.blogspot.com/......uropa.html

| in2ishen a răspuns:

Ba,capitala frantei=paris
capitala parisului= (adica centru ba dobitoci) nu stiu exact da creca turnu ala facut din sine de tren furate de la noi.Si cum poate sa aiba un oras asa un nume lung, itit dai seama ca atunci cand intri faci acident direct ca tu citesti pe panou si nu esti atent la drum

| FlorinaRuby a răspuns:

@aproape toti:Ea e mai desteapta decat voi toti!
Sau nu se vede ca intrebarea e pusa la Trivia/Amuzante?

Răspuns utilizator avertizat
| LoquitaSeMutaInViataReala explică:

Prostilor, chiar nu vedeti ca intrebarea e in trivia/amuzante? va credeti cei mai destepti... stupid si nefolositor vouaaaaa tongue

| LoquitaSeMutaInViataReala explică:

* n'am punct la i pentru ca asta e Î la turcı, sı sta ın locul tasteı de la i tongue sı mıı maı comooood *

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Turnul Effel sau Disney Land-ul.

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Paris. Aa, categoria T/A.
Pa, pa.

| stephanny a răspuns:

Paris e capitala Frantei.

| NyanUnicorn a răspuns:

Franta

| NyanUnicorn a răspuns:

Da lol ca stiam ca parisu'i in franta si nu franta in paris, da cum eram plikti, am zis frantza.LOL!

| bilu a răspuns:

Bucuresti laughing

| FuckYeah a răspuns:

T/a guiz
t/a