| condoleante a întrebat:

Care e cea mai draguta fata de pe TPU?( din curiozitate intreb)
eu mi-am facut o parere si o sa v-o spun la sfarsit.

Intrebarea e la trivia deoarece vreau multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cele mai drăguţe : BitterSweet, JeSsYka, April, BebeStrumf, Malvina, NOname, Luz şi încă multe altele.

21 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ptiu @arthur pe ursoaica ai uitat-o, sa-ti fie rusinica la nas laughing
Pentru mine, toate fetele de aici sunt dragutebig grin

| Arthur a răspuns:

Ups! Ştiam că am uitat pe cineva.hee hee Scleroza bat-o vina, ea e cu pricina!

| Flav a răspuns:

RalucaTpu.

| Vizitiul a răspuns:

Inca n-am cunoscut adevarata frumusete a vreunei fete de pe acest site. Cand o s-o descopar, o sa postez nume ei. Pana atunci, las pe altii sa simpatizeze.

| hândel a răspuns:

Toate sunt dragute pe TPU, in afara de "ursulika". Imi pare rau "ursuliko", dar tu esti in aceiasi categorie cu mine, adica-n categoria irezistibililor. laughing

| Tourniquet a răspuns:

Eu. big grin rolling on the floor
Glumeam laughing
Parerea mea : Alicehappy, ursulika, NOname, ●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš●.

| Tourniquet a răspuns:

Am mai uitat sa precizez ca si Silvia e. rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

Iaui' ma straight face unde's fanii de altadata? :-

| User a răspuns:

S... sss... sssiii mie mi-e rusine sss sa raspundblushing

| User a răspuns:

Silvia van der Vaart. Nah ca v-am lamurit.

[Da, AM curaj]

| CreepyCrow a răspuns:

Si euworried

| Psihiatra a răspuns:

Mai:maojoritatea suntem romance... ce sa mai! FETE SEXY!

| Xonia a răspuns:

Ursulika, e si blonda(exceptia de la regulalaughing)

| Silvia a răspuns:

Hai Paul, curajbatting eyelashes.
rolling on the floor
zzzzzzz

| Biby a răspuns:

Cred ca eu sunt.laughing

| Anna_6465 a răspuns:

Nuj.Fiecare e dragut in felul luibig grintongue

| Margera a răspuns:

JeSsYka & BebeStrumf.

| denisa20 a răspuns:

Vai de mine si de mine...cum mai intrebati voi cine e cea mai draguta fata de pe TPU si mai si raspundeti gresit.Noroc ca am dat eu peste intrebarea asta ca sa va lamuresc.
Deci cea mai draguta fata de pe TPU este...

suspans

EU.
Ai mai sa va fie rusinica ca m-ati uitat asa repede.Las ca data viitoare cand ma vei uita o sa papati bataitza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Otonis uratule taci nu mai visa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@condoleantelaughing pe caprioara de Jessyka ma asta e faina rau moldoveancawinking