| Lilbaby a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta? laughing si la ce materie... (din anul asta scolar)

90 răspunsuri:
| mary a răspuns:

4 la mate

| Laly_9351 a răspuns:

Deocamdata cea mai mica nota din anul asta este nota 8. Sper sa nu i-au note mai mici!

| Byencutzz a răspuns:

3 din doua note

| oanyyy a răspuns:

7 la informatica

| LNK a răspuns:

7 la matematica. x(
Urasc materia asta!

| remusbb a răspuns:

Din anul asta 5 la lb rom

| saymoon a răspuns:

Am luat un 5 cat mine de mare la fizica iar cand unul din colegi a intrebat daca le trece in catalog, profu a zis:
-Nu, da unde vrei sa le trec, sub catalog? Sau poate vrei sa mi le tatuez pe fund? serios asa a zis, si face mereu misto de noi.

| Sconcsiş a răspuns:

Pai in carnet 9 la bio si la romana

Si daca le luam si pe cele netrecute in carnet, 2 la bio straight face

| Kate21 a răspuns:

Un 7 la fizica... si am zis ca o sa invat de fiecare data cand am fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. 30 la mate. test predictiv :O. nu ne-a dat ce-am facut anul trecut phbbbbt e vina ei. Oricum nu se trece in catalog.
In catalog: 7. 20 la romana test straight face

| AddaIulya a răspuns:

5, 50 la mate

| AddaIulya a răspuns:

5, 50 la mate la testul initial

| Biby a răspuns:

Nota 7 la matematica este cea mai mica nota din anul acesta scoalar dar si din toata scoala pe care am facut-o.

| pwp a răspuns:

4, 5 la fizica

| NoMusicNoLife a răspuns:

8 la teorie laughing

| alexutsuuu a răspuns:

8 la mate

| andreeap a răspuns:

9 -> istorie, geogra, chimie (cam atat)

| Jadis a răspuns:

Lol la unii cea mai mare nota e mare laughing. Cea mai mica a fost in toti anii scolari nota 1 la fizica si la engleza. Acum sunt in a 8a si numa 10 am avut...deocamdata laughing

| Hannelore a răspuns:

3laughing la istorie

| ionica56 a răspuns:

Numai 10 si un 8 la chimie ce strica performanta!
Adica 8big grin

| Simona a răspuns:

Of doamne...am un 3 la chimie...crying

| Gandacelu a răspuns:

Pana acum doar un 9 la geografie la restul am 10--cls a 6a sunthappy

| ALEXme_4367 a răspuns:

Pai 4 la romana test predictiv da cu siguranta va urma un 2 la chimie, avem o profa noua iar cealalta nu nea predat nimic(cls 9)

| wormy a răspuns:

7 la... logica.
rolling eyes

| Nimeni_6547 a răspuns:

8 la mate dar l-am facut 9 ca mo ascultat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 9 laughing la mate si la geografie! Bn si un 6, 25 la biologie dar nu mi la trecut in catalog! happy

| anna7_4794 a răspuns:

Anul acesta (prima luna si putin) am avut numai de 10. Chiar daca profa de fizica mi-a promis de mult un 3 nu l-am primit inca.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Am luat un 9, nu am mai luat pana acum, nu se poate luam nu mai 10 cu felicitari.

| Deea a răspuns:

Din cls a 7-a big grin 4 la desen

| All3 a răspuns:

6 la mate sad