| Lilbaby a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta? laughing si la ce materie... (din anul asta scolar)

90 răspunsuri:
| gabystar a răspuns:

9 la civik:plaughing

| Mişaaa a răspuns:

6 la mate si la fizica happy

| anOnimăăăă a răspuns:

3 la fizica sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 materiale, mate, romana, istorie, chimie si biologie.

| thegreatgatsby a răspuns:

3 la romana

| kUuKii a răspuns:

4-matematica, franceza, tehno. rolling on the floor

A ta?happy

| Punkiliciuuu a răspuns:

4 la englezalaughing)

| LikeMusic a răspuns:

2 la chimiehappy m-a prins cand vorbeam la tel si mil luase si i l-am luat de pe catedra si am plecat afara happy

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

1, 50 la chimie
materia pe care o urasc cel mai mult

| чnÐяч a răspuns:

Anul acesta pana acum cea mai mica e 9 la Istorielaughinglaughing

| florin9999 a răspuns:

3 la chimielaughing

| traficanta a răspuns:

Un 7 la fizica ~x( damn.

| Mary Marry a răspuns:

Pana acum 8 la mate. Dar presimt in curand un 6-7 tot la mate(am dat test la geometrie) si un 5 la fizica(dam test nu lunea asta, cealalta si nu stiu nimic).

| biutzacool12 a răspuns:

Anul asta 8 la biologie

| axxyloveyou a răspuns:

7 la fizica...eu chiar nu inteleg nimic la fizica.sad

| Ana94 a răspuns:

2. 75 la testul predictiv de la fizica laughing Norocul meu ca nu s-a trecut nota in catalog rolling on the floor

| PT1TP a răspuns:

3 la chimie si un alt 3 care e pe drum. tot la chimie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. 70 la mate... din anul acesta (clasa a 5-a)

| Mara4you a răspuns:

4 la biobig grin

| CrazyClery a răspuns:

5 la fizica(nu a fost trecuta in catalog) big grin

| sweet_1526 a răspuns:

8 la chimie

| Lilbaby explică:

Wow câte note variate laughing Ţineţi-o to... ăăăăă glumescbatting eyelashes Sper să aveţi note mai mari pe viitor tongue :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 la franceza

| miscovdaniel a răspuns:

3 la romana la un test la inceputul anului in clasa a6a si de aia am luat 3 pentru ca nu mai stiam nimic pentru ca am fost in vacanta si am uitat tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 la Desen laughing Ne. a pus s pictam nu stiu ce si mi. a dat 7 chatterbox Oricum nu prea ma intereseaza desenu` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cea mai mica nota a mea e 9. 85 la matematica...sunt desteapta la scoala dar sincera sa fiu nu-mi place inchisoarea (scoala))

| lavi54 a răspuns:

4 la chimie...handicapata,unei colegi de-a mea care o avut lucrarea exact ca a mea desi nu stam in aceeasi banca i-o dat 8

| anonymus12345 a răspuns:

5...la geografie, dar nu s-a trecut in catalog big grin

| andreeattr a răspuns:

8 la matecrying(

| Ciprian16 a răspuns:

2 la istorie pentru ca am schimbat randul la un test si am fost prins rolling on the floor