| PufuSiPunct a întrebat:

Care e cea mai tampita, mai gustoasa si cea mai ciudata mancare pe care ati mancat-o sau macar gustat-o?laughing
La mine pufuleti sarati inmuiati in miere, mmmm! daca ati stii ce buni au fost:Xlaughing
Siiii... ar mai fii ceva... branza cu gem de cirese amarerolling on the floor nu a fost rau, dar nu va recomand sa incercati asa ceva acasa.

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Eu n-am gustat, dar la ziua mea un coleg avea un pahar de Fanta si si-a pus Cola in el + sare, a bagat 2 cartofi prajiti, a pus mustar si a amestecat cu pulpa de pui o.O.
Iar prin martie-aprilie, am iesit cu 2 fete seara pe faleza la plimbare, iar una din ele si-a luat floricele cu caramel si si-a pus sare la ele laughing.

13 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pufuleti sarati cu iaurt de fructe.
branza sarata(telemea) cu pepene verde
ceva melcisori de mare,murati, au fost acri, gumosi si ciudati.

| ViezurE a răspuns:

Cea mai tampita:ciorba de peste
Cea mai gustoasa: Piure cu smantana, mustar si cola
Ciudata e cea gustoasa.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Lamaie cu ketchup, banana cu sticksuri infipte in ea.

| BlackVeil a răspuns:

Cea mai tampita: Carne cruda, mai exact o bucata de muschi de porc cruda(am fost provocat de un prieten sa mananc asa ceva)
Cea mai gustoasa: Prajitura cu marijuana.
Cea mai ciudata: Ciorba de mațe(chiar exista asa ceva, cautati pe google sa vedeti)

| αηηα a răspuns:

Cartofi prajiti cu mustar, ketchup, chilli, plus un aredei iute tocat marunt...

lol...Am baut la apa in ziua aia

| Adredemesconf a răspuns:

Eu am mâncat roșii cu smântână si au fost delicioase!

| totGumã a răspuns:

Pizza bagata in paharu cu suc.

yummy

| ZoOzOLe a răspuns:

Crenvusti(de pui) cu finetii ...de atunci nu mai mananc crenvusti!-ciudata si tampita
http://www.trilulilu.ro/Acelashi/4c2e4bc62b05b4 asta a fost chiar gustos

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Salam cu miere sau orez cu struguri

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Au fost multe...dar cat despre pufuleti, am facut si eu ceva experimente :
1. Pufuleti sarati cu inghetata de struguri big grin
2. Pufuleti cu glazura de ciocolata + alune + dulceata de pere
3. Pufuleti cu tentacule de calamar, file de rechin si pernute Viva de vanilie...
Sunt chiar bune, daca sunteti tari de inima laughing

| condemnedAntagonist a răspuns:

Cartofi prajiti cu placinta de afine si danonino cu crenvusti (eram mica)

| floryyn91yy a răspuns:

Gustoasa: ciorba de burta si fasole cu ciolan,tampita:mancare de ceapa, bleaahhh((,,, si ciudata:gem amestecat cu margarina, pe paine)

| arriadna a răspuns:

Cea mai tampita, mai gustoasa si ciudata mancare pe care am mancat-o a fost paine cu ketchup. E genial cand n-ai chef sa-ti faci de mancare.