| Elena12_2135 a întrebat:

Care e cel mai ciudat si amuzant vis/cosmar pe care l=ati avut vreodata?

Răspuns Câştigător
| dragutzyka29 a răspuns:

Eu visez in fiecare noapte acelasi lucru: eu am un frate geaman(Mihai), o sora de 9 ani (Cici) si un frate de 8 ani (Alex) si facem tot felul de chestii
partea ciudata e ca eu sunt singura la parinti si ca noi eram magicieni

9 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Am avut un cosmar in care am visat ca o intrat JB il bloc la mine.Am crezut ca nu ma mai trezesc din vis...straight face

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Am visat ca m-am mutat cu soacra-mea.De atunci tot incerc sa ma trezesc...

| BastetReloaded a răspuns:

Am visat ca am visat

| CriCri a răspuns:

Sora'mea a avut vis cu publicitate(reclame asa cum sunt la TV).A spus ca parca se uita la un film, si deodata:-PUBLICITATE!

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

O .pai.sa fiu sincera.azi noapte am avut un vis ciudat!
Mai bine spus COSMAR!
Pai se facea.nuush cum de eram la un bal,eu eram "printesa" si indtr`o data vine unu,care cica il cunosc,da nu stiu de unde,si imi spune ca ma iubeste,apoi eu ii zic ca nu,dupa aia In baluu ala era o salaa maree,cu etaj,si ca sa urci la etaj erau niste stalpi,ca un fel de bara,si ala s`o urcat acolo,avea o sfoara,si a zis ca se sinucide,apoi a legat sfoara,si s`a sinucis!
A fost ingrozitor,pentru ca faza e ca simt ca`l cunosc, dar nu stiu cine ehappy
Si sa vad cum unu se sinucide in fata mea, din cauza mea.laughing
Parti amuzante: eu sunt printesa baluluilaughing
2.Stali in toata sala aia? care cred ca avea 20 m inaltimelaughing
3.Ala vine si imi spune ca ma iubeste
4.Cika eu eram casatorita cu actualul meu prietenlaughing
Si o da, era si soacra`mea p`acololaughing
Funda?batting eyelashes

| Băscuţă a răspuns:

Aseara am visat ca faceam gratar la scoala cu colegii si a fost un cutremur mare. Bineinteles ca s-a daramat scoala, dar noi ne plangeam ca ni s-a ars fripturalaughing Restul visului nu mai are logica. Se facea ca am gasit un ursulet negru si cautam proprietarul.

| Deddu a răspuns:

Am visat ca prietenul meu nu mai vroia sa fiim impreuna pentru ca nu stiam codul morse! laughing. Si imi tot explica " draga ce nu intelegi punct liniuta liniuta punct"rolling on the floor)))) OMG!

| honkydonky a răspuns:

Am visat noaptea ca am primit o piatra in cap.a doua zi dimineata la scoala chiar am primit-o(era o piatra relativ mica)

| mynameiselena a răspuns:

Am visat ca am intrat intr-o baie si erau 3 barbati care faceau pipi. rolling on the floor