| Happyjump a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care il știți?

Răspuns Câştigător
| AlisPretty a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

13 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Ce fac 2 pești cărămidă?
Cel mai tare banc.
O.O

| Naяutσ a răspuns (pentru ??c???):

Nu vand tarf*le si raman cu buzunarele goale.

| ??c??? a răspuns (pentru Naяutσ):

Eu nu m-am prins niciodată.
sad

| Ayako a răspuns:

Cum să ţi un hamster prost 20 de pisici secunde ocupat câine.
Acum citeşte din nou, fără animale.

| LordBolton a răspuns:

Pe vremea lui Ceausescu burlaci trbuiau sa plateasca triut ca sa satisfaca femeile. Ion Caciul un om muncitor dar impotent isi arata supararea printr-o scrisoare adresata ui Ceausescu: "- Sunt Ion Caciula, om al munci fara scula, eu nu va d de ce trebuie sa platesc tribut daca eu nu pot sa *** "

Ziua urmatoare Ceausescu ii trimite si el o scrisoare : " - Domnule Ion Caciula, om al munci fara scula, cat timp ai degete si limba, legea tarii nu se schimba. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu bancuri.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

-Domnule doctor, am auzit ca daca mananc multi morcovi imi imbunatatesc vedere, asa e?
-Da domnule, asa este, ai vazut dumneata iepure cu ochelari?

| DarthNiger a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ce banc naspa il stiu pasta happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru DarthNiger):

Vaaaaaaaiii, tu esti nşapa băăăă

| DarthNiger a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Da te-a bagat cineva in seama?

| Mămăligă59 a răspuns:

Cred ca asta e cel mai tare banc pe care il stiu:
3 studenti inaintea unui examen, unul foarte bine pregatit, unul cu un nivel mediu de cunostinte si unul ultra slab, se inteleg asupra ordinii de intrare. Cel mediu, intra primul. La iesirea din examen, ceilalti il intreaba:
- Cum a fost?
- Ca o discutie normala de la profesor la student!
Intra cel super tare. La iesire, aceeasi intrebare, raspunsul:
- Ca o discutie de la profesor la profesor!
Cand in sfarsit intra si cel 'tamaie', sta inauntru o ora. Cand iese, ceilalti il intreaba:
- Cum a fost daca ai stat atata?
- Ca o discutie de la preot la preot!
- Cum asa?
- Pai el intreba...eu imi faceam cruce. Eu raspundeam, el isi facea cruce!

funditabatting eyelashes?

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai...

| DraCuShoara a răspuns:

Ala cu Bula la baie...laughing)) Il stii?smug