| bloody181 a întrebat:

Care e diferenta dintre Twix-ul drept si cel stang?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tot ce am reținut e că au în comun o parcare prost gândită.

| NOBODY a răspuns:

Diferența e că...

nu știu care e diferența

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu exista nici o diferenta intre batoanele Twix, si anume cel drept sau stang.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cel drept e mai indreptat.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Parcarea

| W3R4 a răspuns:

Unul e mai drept, si unul e mai...stang! laughing

| Aneurysm a răspuns:

Simplu: Snickers e mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| T7uk a răspuns:

Pai pe ala stang il mananci de Mos Nicolae si pe celalalt drept de Mos Craciun... A si in cea dea 3001 bula de aer din biscuit din cel drept este scris ca cel din stanga are turnat caramel nu pus.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pe unul este pus caramel, pe celalat este turnat caramel. Unul este imbracat in ciocolata, celalalt este invelit in ciocolata, deci nu au nimic in comun, decat ca amandoua se numesc TWIX laughing

| ILoveTacos a răspuns:

Daca te uiti atent, vei vedea ca a sasea ridicatura de ciocolata de pe twix-ul drept e inscriptionata cu "twix-ul din dreapta e otravit" iar pe a treia linie de ciocolata de pe twix-ul stang este inscriptionat "una din propozitii e falsa"

Acum, mai este si diferenta de 0. 00000496 grame, twix-ul stang fiind intotdeauna cel mai greu.
Sper ca te-am ajutat!

| XBrunetteX a răspuns:

Intreba-l pe Mos Craciun laughing

| AnonimuszWss a răspuns:

Stai,adica cel din stanga e cel drept?

| GRs a răspuns:

Cel stang se afla in stanga iar cel drept se afla in dreapta.

| amiX a răspuns:

Unu-i drept unu-i stang

| Alexandra7201 a răspuns:

Hopaa! Mos Nicolae a venit cu Twix?laughing
Pai unul este invelit in caramel, iar peste celalalt e turnat caramel. laughing

| raduqu a răspuns:

Unul e in stanga si altul in dreapta!

| CostitaAfumata a răspuns:

Unul e in stanga, altul e in dreapta.

Asta-i ssingura diferenta.