| konil a întrebat:

Care e mancarea traditionala de ziua indragostitilor?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu exista asa ceva.Intr-un cuplu cel care gateste, face mancarea preferata a celuilalt. Sau o comanda!

| konil explică (pentru Elianna):

Corect.Adica te referi la cuplurile de acelasi sex, nu?

| Elianna a răspuns (pentru konil):

Nu! Ma refer la toate cuplurile. De obicei cineva gateste in relatia aia.Dar se pot stradui amandoi.Si daca nu locuiesc impreuna, el/ea poate invita acasa la cina pe partener cu mancarea preferata a celuilalt.Un pahar de vin rosu (pentru majori obligatoriu!), o sarmaluta, o fripturica, etc.

| konil explică (pentru Elianna):

Mda.Intr-adevar cineva trebuie sa gateasca, ai perfecta dreptate.Imi place cum gandesti; eu am dus ceva munca de lamurire cu nevasta-mea pana am reusit s-o conving de lucrul asta…
Acum ma cert cu ea ca si sa bage la spalat e tot datoria ei…
Si vinul rosu nu stiu cat e de bun, mai degraba merge berea la 2 litri...
Sarmalele – da, dar pe astea le face soacra-mea, pentru ca pentru ea sunt ginerele ideal…
Sunt un barbat norocos, asta e clar.

| whatevernvm a răspuns:

Peste

| lpavel a răspuns:

Ceapa, usturoi... cam din astea! Da" se se mananca mult! big grin

| Doub a răspuns:

Şobo pe grătar

| Staind a răspuns:

Sexul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un desert apetisant

| AdrianVoicu a răspuns:

Fluturii cu Ketchup