| B3bytzaa a întrebat:

Care este antonimul cuvantului "original"?

Made in China laughing)))))

14 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

rolling on the floor, aaaa...neoriginal?thinking

| Elena1234456 a răspuns:

Banc sec laughing da bun happy. Primul banc sec la care m-am prins si eu love struck.

mariana
| mariana a răspuns:

Cine se apropie mai mult de original, cel care-l copiaza excelet pe altul. Bancul tau este bun si trebuie sa ne ferim de lucrurile ce se dau originale (punandu-li-se un pret de marca), in timp ce ele imita si unele imita prost originalul.
Am vazut o multime de bunuri din China, care se vor originale, asemanarea ta este excelenta.

| madalicious a răspuns:

Stai asa! :O Tu pui intrebarea si tot u raspunzi?:O Fata rea. laughing) Mai este si fals antonimul. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing, si sinonimul: made in Romaniabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Original"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat adevarat made in china.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lanigiro, citit invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

China tara tuturor originalelor. Culmea ca toti producatorii mari au facut fabrici acolo si acum reclama falsurile din China. Si-au facut-o cu mana lor. Asta se numeste la... Dar fraierii ramanem tot noi cei care dam bani pe aceste ''originalchinezarii''. Bine ca nu avem unde lucra noi si au ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duplicat sau copie

| B3bytzaa explică:

Intr-adevar sec dar bunlaughing). madalicious am pus si raspunsul ca sa nu va tin in suspanslaughing).tongue. mi se pare comic raspunsullaughing)

| Aiied a răspuns:

rolling on the floor)
Pai poate mai bine imitat ori fals!