| lumeaimizicefane a întrebat:

Care este asemanarea dintre un ginecologist si animedaisuki?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fane...daca vin la tine, vezi care e diferenta. Da mai vezi tu vreun anime? Ca eu vad doar un Daisuki.

34 răspunsuri:
| Air?nMeid?n a răspuns (pentru Exilee):

Pai iti multumesc, cred
Si imi plac pijamalele

| Exilee a răspuns (pentru Air?nMeid?n):

Mama natura e generoasa cu tine, pentru o fata de 15 ani, nu?

| Air?nMeid?n a răspuns (pentru Exilee):

Stai putin, tu de unde stii? Oricum, hai sa vorbim altundeva, aici iar abia apar raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemanarea e că nimeni nu se teme de unsuros până când aura soarelui dă savoare albinelor din jungla de jeleu și mâine am fi fost băiat fată dar mi-a fost lene să-mi bag rușine în plăcintă și deci am rămas tot Tutbox și tot sexy sunt.