| Woofy a întrebat:

Care este numele vostru real? Si prietenii cum va spun?big grin

Răspuns Câştigător
| Gandacica a răspuns:

Hey;* ma cheama Roxanabig grin, prietenii imi spun Roxy, Rox, Rex si Ana:*

XoXo:*:*

84 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Oana e numele meu reAL si mi se spune balonash,[mai mereu mestec guma si fac baloane] "diavole" sau oac oac[am ochii mari]

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Ma numesc ionutz si prieteni imi zis johnny sau fetele imi zic onutzu

| buubi a răspuns:

Bianca, si prietenii imi spun Bia.

| Laura_2393 a răspuns:

Mirela si de obicei asa imi spun si prieteni.Imi mai spun cateodata si Miri:-). Numele tau care este si prieteni cum iti spun?batting eyelashes

| Imonettex a răspuns:

Ma cheama Simona iar prietenii imi spun Symo, Simy, Simonika(cu asta ma enerveazabig grin) si Simonette.

| pissy_3104 a răspuns:

Numele meu e alexandra shh prietenii imi spun : alex, alexa, alexya, aly, pusSu love strucklaughing shh pissy mrg ca si porecle big grin

| Vla2xD a răspuns:

Eu sunt Vlad, iar prietenii imi spun roscatzelhappy

| Maryna_1397 a răspuns:

Maryna

| Gabrielle16 a răspuns:

Gabb

| d33a a răspuns:

Andreea, dar prietenii imi zic Andăr.

| matadoru a răspuns:

Ma cheama George dar toti imi spun Geo.

| Mary Marry a răspuns:

Numele meu este Maria Magdalena.
Parintii ma striga:Magduta(mama) si Adutica(tata) laughing
Profesorii ma striga :Bujor(numele de familie) sau Maria laughing
iar Prietenii:Magda, Magdu, MJ(sunt fana si le place sa imi amintesca asta laughing ) si cateodata IRASCIBILA laughing rolling on the floor

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Numele meu este Alexandra şi prietenii mă strigă Alexandra, Alex, BiBu şi liongirl.
Bye!kiss

| FaraNume_7993 a răspuns:

Ma cheama Adelina si prietenii imi spun Adda, Adutza, Andutzawinking
pa-pa

| georgyana98georgy a răspuns:

Georgiana prieteni imi georgi

| Diiiiiia a răspuns:

Diana, iar prietenii imi spun Dia, DeeDee, Didishor,batting eyelashes

| Ingrid16V a răspuns:

Ma numesc Beatrice, iar prietenii imi spun Bettywinking:X

| Bad a răspuns:

Ma numesc merua si prietenii imi spun mereu sau m3u.

| SMTHING a răspuns:

Secret, iar prieteni imi spun Ellz =x

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Numele meu e Alexandra si prietenii imi spun Anda sau chufulicilaughing

| RobertClaudiu a răspuns:

Pe mine Lupu RObert-Claudiu si prieteni imi zic Piciu

| andreea_4134 a răspuns:

Andreea; prietenii imi spun gogoshykhee hee deea deedeea andrutza

| VvladCobianu a răspuns:

Sal ma cheama Vlad, prieteni imi spun bubu, tompetto si orreo

| andreea32 a răspuns:

Ma cheama andreea prietenii imi spun deea, andy, adru fiecare cum vrea...big grin

| MyName_4993 a răspuns:

Ma numesc cassandra si prietenii imi zic cassy

| abstractlove a răspuns:

Buna, ma cheama Diana si prietenii imi spun Diana, Dydyshor, Dya si rudele Dydybig grin

| Daviiiiiid a răspuns:

Ma cheama DAvid dar prietenii imi spun Hoody xD

| 教皇 a răspuns:

Alexandra---amicii imi spun Alex, Alexa, Andra, Lexa si cel mai des Alexutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Gabrielalaughingsigur nu esti baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marina. Cum mi se spune? Derivate din nume, arwen sau micutahappy