Care-i culmea culmilor? sau ziceti-mi mai multe culmi.

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Culmea auzului: să şopteşti unui ac de gămălie la ureche
culmea foamei: sa mănânci piept de găină şi să rămâi cu sutienul la gură!
culmea economiei: să speli hârtia igienica după folosire
culmea nesimţirii: să arunci o bătrână pe scări, după care s-o întrebi de ce se grăbeşte!
culmea orei exacte: să pui ceasul după radio, şi să-l uiţi acolo!
culmea singurătăţii: să stai de unul singur, şi să te simţi în plus
culmea notariatului: să duci o pungă de cannabis la legalizat rolling on the floor
@alexutza222 aia era culmea curajuluiwinking

15 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Sa plagiezi.

| Mitsa a răspuns:

Culmea culmilor: Ar fi culmea s'o mai stii si pe asta!
Culmea curajului: Sa te arunci de pe un bloc de desen!
Culmea curajului2: Sa sari de pe un bloc si sa te prinzi de bordura.
Culmea prostiei: Sa faci pe prostu' si sa ramai asa.
Culmea sarutului: Sa saruti o gura de canal.
Culmea alergarii: Sa alergi de unu' singur si sa iesi pe locu' 2.
Culmea nesimtirii: Sa te c*ci la un om la usa si sa bati sa-ti dea hartie igienica.
Culmea nesimtirii2: Sa mai bati o data si sa'i spui ca nu ti'a ajuns hartia.
Culmea nesimtirii3: Sa impingi o baba pe scari si sa o intrebi unde se grabeste.
Culmea nesimtirii4: Sa scuipi pe cineva intre ochi si sa'l intrebi de ce plange.
Culmea economiei: Sa speli hartia igienica dupa folosire.
Culmea economiei2: Sa cumperi mancare de la second hand.

| DrugFree a răspuns:

Copiezi o intrebare?! Da' hai sa trecem la subiect : Culmea culmilor e sa te imbraci in molie, si noaptea, la 00:00, sa dai din aripi (afara, in costumul de molie ) si sa zici :,, moli, moli, molie! Moli, moli, molie!" Asta e culmea culmilor.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Culmea e sa suflii unu berbec sub coada pana i se indreapta coarnele

| pwp a răspuns:

Sa bati un catel de usturoi, iar el sa te muste big grin

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Sa impingi o baba pe scari si sa-i spui: "De ce te grabesti, tanti?"laughing!

| Enigmă a răspuns:

Sa ai numele la TPU ţυƒнυℓιтнaஐsustinetoatecampaniiletpu
Aiurea nu? laughing

Rusineee! xeroxule

| Niros19 a răspuns:

Culmea culmilor: un mut ii spunea unui surd ca orbul se uita la ei
Culmea prostiei: sa faci pe prostul si sa ramai asa
Culmea vacantei (asta-i inventata de mine) : sa nu fi inceput nici prima vacanta ca tu te gandesti la uramatoarea
laughing laughing laughing sper sa iti placa

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Culmile Carpatilor...

| TrendyHedgehog a răspuns:

Culmea prostiei:sa te rotesti in jurul unui copac crezand ca o sa te prinzi din urma.
culmea reluarilor:in direct sa dea gol si in reluare sa rateze.
laughing laughing laughing(ma pi s pe mine de ras)

| h0es a răspuns:

Culmea zgomotului: Sa auzi 2 schelete cum fac dragoste pe un acoperis de tabla
culmea razgandiri : Sa te arunci de etajul 20 si sa te razgandesti la 10
culmea inperecheri: Sa imperechezi un tap de bere cu o capra de taiat lenme

| ?ttefania a răspuns:

Ar fi culmea sa o sti si pe-asta!

| LuMiii a răspuns:

Culmea foamei:
-sa mananci un piept de pui si sa rami cu sutienul in gura

culmea sarutului-sa saruti o gura de canal

Culmea infidelitatii: Sa-ti inseli amanta cu sotia!

culmea prostiei:sa impingi o babuta pe scari si sa o intrebi de ce fuge

care este culmea fotbalului?
sa dai gol in direct si sa ratezi in reluare

culmea zoofiliei: sa convingi o oaie sa stea capra

culmea lacomiei:sa iei pumni si sa nu te mai saturi.

culmea celor scunzi
Sa mearga in picioare pe sub pat.
Sa se urce pe scaun ca sa spele pe jos.

Culmea zgarceniei :
Sa faci carti de vizita si sa nu le dai la altii.

culmea culmilor:
Sa sperii un chel si sa i se faca parul maciuca!

| Carmen a răspuns:

Ai auzit de Culmea Plesului?

| alexutza222 a răspuns:

Culmea sinuciderii: sa te arunci de pe un bloc de desent.