| Ananasec a întrebat:

Care-i faza că toată lumea scrie " m-am îndrăgostit de o găină " sau " îmi vopsesc păru roz "?
Cine mă lămurește fundă rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| Naty0301 a răspuns:

Hahahhaha esti una din victime! Am pierdut la un joc si acum ai facut-o si tu. Ai dat like sau comm la status meu, era un joc si acum trebuie sa continui altfel înseamnă ca nu ai simtul umorului. Dar cunoscundu-te. trebuie sa alegi una din aceste fraze si sa o postezi pe peretele tau: 1.am slabit 5 kg mancand doar kebab 2. Cred ca m-am indragostit de o gaina. 3.sunt insarcinata 4.nou record! 6 zile fara sa fac o baie. 5. Inca il iubesc pe fostul/fosta meu/mea prieten/a. 6. Am ars prajitura 7. Am decis, maine imi fac parul roz. 8. Am intalnit iubirea vietii mele. 9. iubitul prieteni mele e gay. Sa ii spun? 10. Anul asta ma casatoresc 11.nu mai pot, o sa imi schimb sexul. 12. E momentul sa va anunt cate ceva. 13. Am inghiti o buburuza, o sa imi poarte noroc? AMINTESTE-TI ca trebuie sa alegi doar o propoziție din acestea si nu poti da niciun fel de explicatie printre comentariile postarii.

12 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

NU da like pe facebook! e o farsa pentru cei care dau like. daca dai, persoana respectiva (care a postat) iti trimite prin mesaj o lista de astfel de propozitii, gen „iubitul meu e gay" sau „m-am decis, imi schimb sexul" iar tu esti obligata sa alegi una asa cum au facut iei si s-o postezi. eu am patit-o de la cineva, dar am dat repede dislike.

| Pricked a răspuns:

T
R
O
L
i

| OnuOnulică a răspuns:

Văd că nici unu nu ți-a dat un răspuns corect laughing
E logic, ai pus întrebarea la trivia...nu te așteptai la ceva serios, nu?

Chestia asta e o provocare care a pornit dintr-o joacă...e ceva gen Ice Bucket Challange o faci și apoi provoci pe altcineva...joculețe de pe facebook happy

| Neverwas a răspuns:

Dacă ei s-au îndrăgostit de o găină, ce problemă ai tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am îndrăgostit de un ţap. Îmi vopsesc păru' albastru metalizat.
Ce, n-aţi mai văzut ţapi albaştri?
Uite ce dulce e:
https://c2.staticflickr.com/4/3349/3449549345_e23c27e9c6.jpg
Cât despre găini, nu-i de mirare, s-a inventat şi fitness pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am îndrăgostit de un cocoș. thinking

| Fernando9Torres a răspuns:

Care-i faza? astea sunt drogatii ramasi pe zero! happy

| aveam14ani a răspuns:

Toţi sunt nişte zoofili cu fantezii cu părul roz.

| Macryna a răspuns:

Anime-uri draga, anime-uri stiu sunt niste rahaturi dar ele sunt de vina

| DoarSteff a răspuns:

Sa stii ca nu-i de gluma, gainile raman insarcinate (Gen ala de-o f***t capra de-o ramas insarcinata) ca mustele. Si n-ai mai auzit de gaina cu parul roz? Si n-ai auzit ca daca pui intrebari d-astea risti sa ramai prost? Apropo ai gresit categoria.

| mariipop0 a răspuns:

Si eu am scris pe facebook ca m-am indroagostit de o gaina pentru ca am fost pacalita de o prietena. iti trimit mesajul care mi-a fost si mie trimis:
Hahahhaha esti una din victime! Am pierdut la un joc si acum ai facut-o si tu. Ai dat like sau comment la statusul meu, era un joc si acum trebuie sa continui altfel înseamnă ca nu ai simtul umorului. Dar cunoscundu-te. trebuie sa alegi una din aceste fraze si sa o postezi pe peretele tau: 1.am slabit 5 kg mancand doar kebab 2. Cred ca m-am indragostit de o gaina. 3.sunt insarcinata 4.nou record! 6 zile fara sa fac o baie. 5. Inca il iubesc pe fostul/fosta meu/mea prieten/a. 6. Am ars prajitura 7. Am decis, maine imi fac parul roz. 8. Am intalnit iubirea vietii mele. 9. iubitul prieteni mele e gay. Sa ii spun? 10. Anul asta ma casatoresc 11.nu mai pot, o sa imi schimb sexul. 12. E momentul sa va anunt cate ceva. 13. Am inghiti o buburuza, o sa imi poarte noroc? AMINTESTE-TI ca trebuie sa alegi doar o propoziție din acestea si nu poti da niciun fel de explicatie printre comentariile postarii. Succes
Scuze daca au fost greseli de scriere... si sper ca te-am ajutat! happy