| ColorGirl a întrebat:

Care imi zice cele mai tari bancuri ii dau funditalove struck
bancuri cu bula si alinutzatongue

Răspuns Câştigător
| Aly_3645 a răspuns:

Pe o banca statea Alinuta. Era trista. La un moment dat vine Mos Craciun si vazand-o atat de trista s-a gandit sa-i indeplineasca 3 dorinte.
- Care este prima ta dorinta, fata mosului?
- Pai imi doresc un Mertan.
- Dorinta iti este indeplinita. Care este a doua?
- Pai imi doresc o vila.
- Si aceasta dorinta iti este indeplinita. Si care ar fi ultima?
- As vrea un cont in banca ca sa nu mai am grija banilor.
- Ti-am indeplinit si aceasta dorinta. Acum, fata mosului, ia incearca tu un sex oral.
- Dar cum se poate asa ceva. Eu nu-s curva...
- Dar pentru. toate dorintele pe care le-am indeplinit...
- Bine.
Peste 10 minute Alinuta termina cu sexul oral si mosul ii spune:
- Fata mosului, ai 18 ani, tu mai crezi la varsta asta in Mos Craciun?

Intr-o zi Alinuta ajunge la scoala dupa ce a lipsit cateva zile.
Profesoara: Alinuta de ce ai lipsit de la scoala?
Alinuta: A murit bunica.
Profesoara: Da de ce a murit bunica?
Alinuta: Ca a calcat-o autobuzul pe deget.
Profesoara: Si numai de atat?
Alinuta: DA, dar avea degetul in nas.

alinuta merge cu mama ei la plaja.vede un baiat in pielea goala:
-mama, ce este aia dint-e picioarele baiatului?
-pai este un fluiereas. dupa o ora vine alinuta: -mama am suflat in fluieras si nu fluiera

Alinutza o vede intr-o zi pe mama ei mangaindu-se goala in fata oglinzii si cerand un barbat. A doua zi alinutzza o vede pe aceasta cu un barbat, fuge rapid in fata oglinzii, se dezbraca, se mangaie si zice:
-vreau o bicicleta, vreau o bicicleta...

Alinuta: Mama, mi-am rupt un deget!
Mama: Saraca de tine! Unde l-ai rupt?
Alinuta: In ochii lui Gigel!

Se joaca Alinuta in fata blocului, tunsa zero si cu o fundita mare in cap. Petrica trecea prin preajma si o intreba nedumerit:
-Alinuta cum se tine fundita aia neavand nici un fir de par pe cap?
La care Alinuta raspunde nemultumita:
-Cum, cum? Mi-a batut-o mama in cuie si se tine!
Sper ca te-am ajutat si imi cer scuze daca unele glume contin un caracter mai irelevant.

5 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Ok iti zic si eu unu!

rao o dimineata frumoasa bula se trezi ca s-o scoale pe alinutza sa asi puna chilotei de oe curulet!

alinutza spune:

-vai iesi de aici nu vezi ca sunt un funduletul goll:

bula nu asculta.
vine dupa ea si o inpinge in pat si face copii morti cu banda,,

-a doua zi ai vezi pe toti copii kakati la cur de numai putea suporta nimeni... imdai fundita?

| Aly_3645 a răspuns:

Cica Bula la scoala: le zice doamna invatatoare ca a doua zi se face mare bal mascat in incinta scolii, si toti sa vina costumati in cate un fruct(pomi, copaci).
Unul vine deghizat in prun, altul in nuca, altul in cires, altul in par, si Bula, el cum sa se imbrace? Isi baga un furtun in cur si un dus pe cap si apare si el pe la bal, la care doamna invatatoare: pai tu in ce te-ai deghizat ma?
La care Bula: intr-un CURcuDUS!

La ora de psihologie profesorul prezinta elevilor cele trei stari ale psihicului uman: starea de calm, de iritare si de enervare.
Scoate un celular, formeaza un numar de telefon si spune:
- Alo, buna seara, as dori cu Gica, spuse profesorul!
- Gica nu locuieste aici! spune persoana! (cu calm)
- Aceasta a fost starea de calm, spuse profesorul. Formeaza acelasi numar de telefon si spune:
- Alo, buna seara, Gica este acasa?
- Domnule v-am mai spus, Gica nu locuieste aica, spuse aceeasi persoana (cu iritare).
Profesorul spune:
- Aceasta a fost starea de iritare. Formeaza pentru a treia oara acelasi numar de telefon si spuse:
- Alo, buna seara, Gica este acasa?
Persoana, de-a dreptul enervata ii spune:
- Domnule, fir-ai tu sa fii... nu este nici un Gica aici!
Acestea au fost cele trei stari.
Bula, un elev inteligent vine din spate si szice:
- Mai exista o stare in psihicul uman, o stare de disperare. Ia telefonul, formeaza acslasi numar si spune:
- Alo, sunt Gica, m-a cautat cineva?

Bula la scoala. Invatatoarea ii da un bilet lui Bula sa il de-a lui taicasu si ii spune sa nu se uite in el. Bula curios se uita. In el scria sa se intalneasca invatatoarea cu taicasu in parc sub un copac. Bula se duce si ii da biletul.
-Tata striga Bula mi-a dat invatatoarea un bilet pentru. tine.
Taicasu il ea. In timpul asta maicasa lui Bula facea gogosi. Bula ia o sacosa de gogosi si se urca in copacul din parc. Dupa cate va ore vine invatatoarea cu taicasu.
-Invatatoarea: Ion eu vreau sa fac un copil cu tine.
-Taicasu: Dar cine o sal creasca?
-Invatatoarea: Cel de sus.
-Bula-Sa moara mama daca ii dau vreo gogoasa

Bula il intreaba intr-o zi pe taica-sau cum se fac copiii:
-pai daca vrei sa vezi, uita-te diseara la ora 10 pe gaura cheii si vezi cum tata iti face tie un fratior.
Bula se uita pe gaura cheii, unde taica-sau peste ma-sa :"baiat! baiat!"...si dupa 9 luni iese un baiat.
se intampla acelasi lucru:
-mai bulisor, fii atent cum iti face tati acum si o surioara.
Bula se uita iar pe gaura cheii si il vede pe taica-sau:" fata! fata! dupa 9 luni iese o fetita frumoasa frumoasa
Venind apoi taica-su lui bula acasa de la servici, il gaseste pe bula peste ma-sa : " laptop, laptop"

| Aly_3645 a răspuns:

Alinutza era in camera cu iubitul ei.Mama fetei ii spune ca daca baiatul o saruta sa strige mere, daca ii pune mana pe sani sa strige pere, iar daca ii pune mana mai la subsol sa strige gutui. Dupa o jumate de ora Alinuta icepe sa strige:
-SALATA DE FRUCTE!

Alinuta se joaca pe afara cu un baiat de-ascunselea. Ea spune:
- Daca ma gasesti in 20 minute poti sa ma tii de mana iar daca ma gasesti in 10 minute poti sa ma saruti iar daca ma gasesti imediat faci ce vrei cu mine. Vezi ca ma ascund dupa frigider.

Intr-o seara, toti fratii Alinutei radeau, doar Alinuta plangea.
- De ce plangi Alinuta? intreaba tatal
- Fratii mei au aruncat-o pe mama de la balcon! spuse Alinuta printre suspine.
- Si tu de ce plangi?
- Nu am vazut faza!

Alinuta se trezeste noaptea auzind batai in geam. Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urita batind din aripi si croncanind: "Te maninc... te maninc... te maninc!"

Alinuta fuge speriata la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede ca ma maninca pasarica!
- Scarpina-te!

Alinuta face glume de 1 Aprilie:
-Mama, mama! S-a spanzurat tata in pod!
Mama merge in pod si nu gaseste pe nimeni.
Alinuta:
-Ha, ha, te-am pacalit! S-a spanzurat in garaj!
Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului. Mamica ei o admira de la balcon:
- Uite, mami, fara-o mana!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara mâini!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara dinti!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

Sursa: val Nr de voturi: 1117 / Punctaj: 3. 84
Alinuta intarzie la scoala. Profesoara era deja in clasa.
-Buna ziua! spune ea trista.
-Alinuta, te rog sa iesi si sa intri fericita!
Iese, apoi:
-Buna ziua! spune ea aproape fericita.
-Nu auzi, intra fericita!
-Buna ziua! Ce mai faceti? Ce zi frumoasa! zise foarte fericita.
-Foarte bine! Dar de ce ai intarziat?
Alinuta foarte fericita:
-A murit mama!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

Sursa: nespecificat Nr de voturi: 768 / Punctaj: 3. 84
Alinuta a implinit 14 ani.Mama ei ii spune ca acum are 14 ani, sa vorbesca despre sex.Alinuta ii raspunde :
"Bine, mama. Ce vrei sa stii?"
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

Sursa: nespecificat Nr de voturi: 870 / Punctaj: 3. 84
Alinuta:mama, un baiat m-a batut azi la scoala!
Mama:da? si poti sa-l identifici?
Alinuta:da, am o ureche de-a lui in ghiozdan...
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

Sursa: val Nr de voturi: 692 / Punctaj: 3. 84
Alinuta: Tati ce-i ala un travestit?
Tata: Taci si desfa-mi sutienul...
Trimiteti acest banc unui prieten!

| Nick2012 a răspuns (pentru Aly_3645):

Alinuta se trezeste noaptea auzind batai in geam. Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urita batind din aripi si croncanind: "Te maninc... te maninc... te maninc!"

Alinuta fuge speriata la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede ca ma maninca pasarica!
- Scarpina-te!
Bancu ăsta îi genial mor de rîs rolling on the floor rolling on the floor

| Abstract a răspuns:

Intr-o zi alinuta plangea
Se duce la tatal ei
Si o intreaba de ce plangi alinuta la care ea raspunde fratii mei au aruncato pe mama pe geam si tu de aia plangi? Nu. Da de ce plangi? Ca nu am prins fazasad