| OreoCookie a întrebat:

Care se uita la DozaDeHas? Am un video de la el pentru cei care nu se uita. Sper sa va placa! Vizionare placuta!;))http://www.youtube.com/watch?v=-XTfR68PkFQ

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Omul este o combinatie intre rwj si sexphil...e in regula, dar ar trebui sa isi faca un stil propriu
sincer multe glume pe care le face in romana. parca sunt traduse din engleza si incearca sa fie amuzante si in romana

| EvangelineDS a răspuns:

Si eu ma uit happy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eu de abia ce m`am uitat acum la ultimul episod.E ok DDH.

| AnneBre a răspuns:

Mi-e lene sa ma uit.

| delakpanlaa a răspuns:

De ce imi copiezi avatarul maaa.

btw: rolling on the floor

| bogdan324 a răspuns:

Eu ma mai uit si la ROcomedy, nu doar la asta

| OreoCookie explică:

Delakpanlaa nu til copiez si.fix aici ti-ai gasit sa pui raspunsulaughing