| denisinho32 a întrebat:

Care stie niste bancuri faine? postatile si cel mai amuzant ia o funda!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Doi ardeleni la oraş sunt cazaţi într-un hotel la etajul 20, iar liftul nu merge. Se apucă ei să urce pe scări. Pe la etajul 5, Ion către Gheorghe:
- Gheo, am să îţi zic ceva…
- Lasă-mă în amărăciunea mea, îmi zici când ajungem…
După încă vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebuie să-ţi zic ceva…
- Lasă-mă Ioane, îmi zici când ajungem, acu' lasă-mă în pace!
În faţa uşii, Gheorghe către Ion, gâfâind ca o locomotivă:
- Ia zi acum ce voiai să-mi zici.
- Am uitat cheia la recepţie!
Se apucă ei să coboare. După vreo 5 etaje, Ion vrea să zică ceva.
- Lasă-mă în pace. Îmi zici jos!
Alte 7 etaje, Ion vrea să spună ceva, Gheorghe îl opreşte enervat. Ajung sleiţi la recepţie, Ion:
- Măi Gheo, tu chiar nu ştii de glumă?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ion la spovedanie, in post: - Parinte, aseara vin de la camp, imi vad nevasta cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o 5 ore in sir, - Vai, Ioane, e pacat, - Da parinte, stiu, imediat dupa aceea m-am imbracat si am dat fuga la sfintia ta sa ma spovedesc, da mi-a raspuns cucoana preoteasa ca nu esti acasa; si era cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o si ei 5 ore in sir, dar ce ai parinte, te vad cam trist, palid, tras la fatalaughing

Sotul vine acasa foarte tarziu si ca sa nu-l certe sotia se gandeste sa-i faca o partida de sex oral. Se furiseaza in dormitor, se baga sub plapuma si trece la treaba. Dupa ce rezolva problema merge la baie si ramane perplex cand o vede pe sotia sa iesind din baie.
- Tu cum ai ajuns aici?! striga el
- Nu mai striga ca o trezesti pe mama, spune sotia.

Ion si Maria se casatoresc. In noaptea nuntii toate rudele asteapta ca ei sa arate cearceaful care sa ateste puritatea sotiei.
Dar cum cei doi consumasera mai demult actul, se aflau acum intr-o mare incurcatura. Nevasta sugereaza sa dea cu vopsea cearceaful
ca sa ii pacaleasca pe nuntasi. Numai ca singura vopsea pe care o gasesc in camera este de culoare verde. Disperati,
folosesc vopseaua si mirele scoate cearceaful pe balcon. Toti nuntasii raman inmarmuriti numai unul striga :
- Bravo, mah, i-ai spart fierea!

Ion si Vasile vanatori, printr-o padure la vanat de ursi. La un moment dat,
Apare un urs fioros mormaind de se auzea in toata padurea. Vasile urla din rasputeri la Ion:
- Ioane, fugi ca vine ursu!
Vanatorii, panicati, o iau la fuga. Dupa cateva minute de sprint prin hatisuri, Ion se opreste, ocheste si trage, nimerindu-l pe urs intr-un testicol;
Ursul disperat, turbat, urland, o ia la fuga si mai tare dupa ei. Mai fug ei ce mai fug si iar se opreste Ion, ocheste si trage din nou, nimerindu-l pe
urs in celalalt testicol.
Ursul si mai disperat, cu bale la gura, innebunit, continua sa-i alerge.
Vasile catre Ion (care a tras) spune:
- Auzi ba, Ioane, tinteste'n gatu' ma-tii odata la cap, ca eu cred ca asta, vrea sa ne manance, nu sa ne violeze!

Erau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
Maria:Nu
Mamatongueai voi ce faceti acolo?
Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
Mama:Spune-i lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
Maria:Bine.Pa!
Maria si Ion fac in tocmai. Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
Mama:Ati facut ce am zis eu?
Mariabig grina.
Mama:Si cum e?
Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC

| Barajag a răspuns:

Trei fete merg pe un deal sa culeaga flori. Din varful dealului, un cioban le vede, sta el se gandeste si se pune cu minunea in sus, cele trei ajung si prima incepe:Ce-o fi asta? Cumva mac, cealalta raspunde:
-Nu este mac pentru ca are gaura la cap, a doua fata zice:
-Daca nu este mac, atunci o fi lalea, cealalta raspunde:
-Nu-i lalea pentru ca are par pe ea, a treia spune:
-De-o fi mac, de-o fi lalea, eu ma infig cu dansa in ea.

| laviflower a răspuns:

O fetita vine intr-un magazin cu animale si intreaba:
-aveti iepulasi dlagalasi?
vanzatorului i se inmoaie inima si spune:
-vlei un iepulas dlagalasi mic si alb, sau un iepulasi dlagalasi negru si pufos, sau unul maloniu dlagalasi?
-cled ca pe pitonul meu il doale in cot de cale e.

| VictorRecords a răspuns:

Doi prieteni se intalnesc pe strada
A: Si cum e sa fi casatorit? E mai bine?
B: Ma.Nu-i mai bine da-i mai des!