| Dyanalolipop a întrebat:

Care sunt cele mai tari faze traite? FUNDA primul răspuns care mă va face sa imi schimb chilotii...

Răspuns Câştigător
| CreațaMăăă a răspuns:

1)Cand am vrut sa fac un show la scoala.
Am adus microfoane, boxe, prajiturele si cd`uri cu muzica bum bum.Si cand am ascultat a 3 melodie la maxsim s-a spart un geam din cls noastra
2)Cand am aparut la televizor.Si am transpirat din cauza ca aveam emotii si nu stiam ce sa fac. S-ar putea sa ma gasesti pe facebook.
3)Prima mea coafura(p. s: cu bormasina)
4)Eram la o lectie de karate.Si profu nu era cu noi.Defapt era deghizat.Si ne-am jucat lapte gros.Cand vine elevu (profu) il punem sa stea.Si cand a sarit mirabela(una grasa) l-a lasat fara aer.Merit o funda? Te rogggg...
A da: Am facut un videoclip si l-am aratat scolii.Era cu mine in foema de mo. Da-ti si tu seama ce sa mai intamplat dupa

1 răspuns:
| Julia640 a răspuns:

Unde este regulamentul acela "taios", despre care tot vorbeste TPU? Ha?
Care-i faza cu "chilotii" donșoara, nu stau bine?
Seriously, grow up!
Si da, draga TPU, am incercat sa pun o intrebare pe care nici macar nu mi-ai postat-o. Inteligent.