| zOoZoLeee a întrebat:

Care sunteti din Pitesti sau Topoloveni si vrea sa lase un id?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| JustMe4ever a răspuns:

Cauta pe google
daca vrei ID meu sa stii a nu o sal gasesti pe net ca acolo sunt doar de pe Pamant pe al meu sa-l cauti pe Marte

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu sunt din Pitesti sau Topoloveni. O zi frumoasa!

| Aero a răspuns:

Pentru ce-ti trebuie?

| Aero a răspuns:

@AryaRyn, e Pitesti! happy Amuzant sau nu, fii totusi amuzant(a) pana la capat!

| NobodyHeree a răspuns:

Id meu e nu_st_din_Ploiesti si mai am unu' nu_st_din_Topoloveni

rolling on the floor

| NobodyHeree a răspuns:

@HarryPotter imi cer scuze pentru ortografia gresita happy

| zOoZoLeee explică:

@ anyrok:
Pe al taw nu am sa il caut =]]

| zOoZoLeee explică:

@ HarryPotter:
Pur si simplu vruiam sa imi fac pr noistraight face...pentru Ce pentru ce credeai ca imi trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragusin-alin hai repede add