| AmjayGames a întrebat:

Cat face 2+2? (Cel mai ironic raspuns ia funda)

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

2+2 nu are cum sa faca 4 pentru ca 3+1 face 4.Deci 2+2 ramene nedefinit de functie complementara.

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

| LoveSleep a răspuns:

Miercuri e simularea la Matematică, mai avem timp.

| Mayar a răspuns:

2+2=1 in Z3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2+2 e egal cu plăcintă friptă cu mămăligă de iepure din locul unde se moare din cauza moșilor din ceaunul vrăjitoarei de pe porcul din sufragerie.
Moșii ăia ieri au prăfuit mături de Godzila cu cârpele de praf pe care le-au plimbat cu OZN-ul prin St. Tropez că să le cânte Salam și Ciorbă.
Iar în St. Tropez s-a copt Ibiza pe Tenerife și s-a sudat o cămilă de basculă de secere care a împins floarea soarelui pe o foaie pe hârtie și așa soarele a plecat de pe cer pentru că nu mai avea floare și noi am murit de frig.

| neca a răspuns:

Hitler nu a facut nimic rau

| ksuper31 a răspuns:

Illuminati.

| alii98 a răspuns:

2+2=22+2=24+22=46
laughing)

| forthewicked a răspuns:

2+2=5

| EqInOx a răspuns:

Deci,2+2 egal cu22 fiindca la scoala am invatat ca un CEVA langa alt Ceva da un CEVA MAI MARE. Deci 2+2=22

| edwardedward a răspuns:

Multime vida.

| Probot38 a răspuns:

M a - t a are cratima