| just1hope a întrebat:

Cate batai pe minut are o inima indragostita?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Multe...si mai sunt si fluturasii din stomac...deci..ne bucuram ca esti indragostit/a! :X happy

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu TVA mai mult ca de obicei... happy

assiris
| assiris a răspuns:

Nu poti sa le evaluezi caci e vorba de aritmie, de la a-ti sta inima pana la a alerga iepureste.

| otypa a răspuns:

O inima care este indragostita bate de 80-85 de ori pe minut

| mioara a răspuns:

299/minut

| LoryM22 a răspuns:

Frecventa normala a pulsului la un adult in stare de repaus este intre 70 si 72 de batai pe minut, daca mai esti si indragostit atunci e mult mai mare.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cite batai are inima?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| gearbox a răspuns:

He he he, mai conteaza? Important e sa fie auzita de persoana care a pus-o sa bata asa.
Si atunci sa vezi cum bate si mai tare (diesel) laughing)