| CristalClear a întrebat:

Cate degete aveti? T/A

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

La mână? Păi 11. Dar nu am șase la o mână. Opt la una, trei la alta.

| Bya132 a răspuns:

@NOBODY gândim la fel.
Dubioos

| Bastet a răspuns:

Cine zice că am degete?

| NOBODY a răspuns:

11.
8 la un picior si 3 la celalalt

| LastChance a răspuns:

Am avut 5 prima dată, dar cănd am vătut că trebuie să ştiu să număr mai mult de 10, mi-am mai implantat câteva.

| MikiPiki a răspuns:

Bă şi ştiam...stai să număr:1, 5,23, 44444,889,554,0.da am aflat că nu ştiu să număr

| αndï a răspuns:

20 da nu sunt sigur daca am vreun deget imaginar in ceafa big grin

| MBG a răspuns:

Nu stiu sa numar. crying
Dar mi-a spus cineva ca am 13 big grin

| Quest a răspuns:

Eu am tentacule big grin

| EllyFMS a răspuns:

5 jumate` maxim 6

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai iti zic cate degte avea un om. avea 2000 da alea taiat ca voria mai putine si cand colo iau crescut si mai multe.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Pai daca acum am 6 si la cealalta mana am 7 atuncii. 6 ori 7 face 42. deci 42 impartir la 2 face 22. am 22 de degeta la o mana.

| 2middlefingers a răspuns:

20fix