| BlackRockShooter_7690 a întrebat:

Cate kilograme de carne mananca oaia pe zi?

15 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Deci şi oaia ta îşi mănâncă puii? Asta dovedeşte grăsimea ei... thinking

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O sa vezi maine dimineata la buda

| Fragile a răspuns:

Dar oaia mănâncă oare carne?

| NoChanceForUs a răspuns:

Valoarea numerică a kilogramelor mâncate de oaie este egală cu numărul prietenelor tale de până acum.Crede-mă,e dovedit științific!

| NoChanceForUs a răspuns:

@BlackRockShooter : Suntem la T/A, deci să presupunem că ne trebuie o oaie grasă pentru sărbătorile pascale.laughing

| αηηα a răspuns:

Ce intrebare grea...cred ca 0

| αndï a răspuns:

Care dintre oi?

| Bizzareq1 a răspuns:

Un kilogram si jumatate virgula 5sute 3455

| Quest a răspuns:

Cerul e albastru!

Răspuns utilizator avertizat
| AnaEindragostita a răspuns:

Deloc eu mananca iarbawinking

| BlackRockShooter_7690 explică:

Hello,trivia si amuzante!

| BlackRockShooter_7690 explică:

Nochanceforus,daca ar manca oaia atatea kg de carne cate prietene am eu ar exploda.

| Ghost_2224 a răspuns:

de-asta îi asa grasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc! Revenind la subiect ...bai dar e grea intrebarea, nu gaseai alta mai usoara? laughing Nu stiu...ori 100 ori 100; tu ce zici? thinking