| nebuna0cu0acte0in0regula a întrebat:

Ce ai face daca ai fi invizibil/a?

Răspuns Câştigător
| ---droid-kid--- a răspuns:

As merge pe strada si le'as trage pantalonii unor fete care ma enerveaza la culmex-( rolling on the floor

35 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Am urmari cativa baieti... devil

| Bishop a răspuns:

As calatorii pentru ca daca sunt om invizibil nu ma vad, deci nu am nevoie de bilet devil

| Gabry a răspuns:

As merge pe langa prieteni, sa vad daca ma berfescdevil

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As cauta o modalitate de a fi vizibil.

| buburuzAndreea a răspuns:

As umbla fara haine. Oricum nu ar observa nimeni.hee hee

| alexdop21 a răspuns:

As sparge cea mai mare banca, si apoi as vizita niste oameni carora nu le agreezi existenta

| Orannginna a răspuns:

L'as teroriza pe Basescu laughing

| monyk a răspuns:

Buna, as merge peste tot, unde vreau eu, as face tot ce imi trece prin cap, ooooooooooo ar fi o nebunie, as merge la fostul meu iubit sa il pandesc unde merge si cu cine se intalneste... pot visa...hee hee

| snepy a răspuns:

As face cred ca aceleasi lucruri care le fac acum, doar ca nu o sa mai am prieteni

| soricica a răspuns:

Mi-as urmari prietenul sa vad pe unde bantuie el si cu cinedevil laughing

| danutza a răspuns:

As fi alaturi tot timpu de prietenu meu sa vad unde greseste si ce face el...laughing laughing

| annda a răspuns:

Bine, mai bine ca acum. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ---droid-kid--- a răspuns:

Nu as face nimicstraight facestraight facestraight face

| Criiss16 a răspuns:

Mai bine zis: ce nu as face?

| iri a răspuns:

In primul rand m-as duce la toate antrenamentele echipei favorite (la meciuri ar fi mai naspa, ca as fi un suporter invizibil worried), dar as urmari cv baieti si prietenii sa vad cu care se merita sa fii prietenea.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

As merge la fostul prieten laughing si as baga frica in el laughing

apoi continui k vecina mea care cred ca ma barfeste zilnic de un an juma de cand nu mai vb k mine rolling on the floor alta trebuie nu are laughing)

| Betty18 a răspuns:

As face niste glumite persoanelor care nu le suportlaughing

succes

| RetroX a răspuns:

Chiar acum sunt invizibil. pe mess. tongue

si nu fac nimic laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Nimic bun in orice caz.as fura bani din banci, genti pe strada.masini.laughing)

| Ruxyana a răspuns:

As merge pe langa prieteni mei sa vad care mi sunt prieteni adevarati si care nu imi sunt.hee hee
mas uita la tata speriat cum suna la politielaughing ca le-a disparut fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`as duce la un baiat si l`as urmari peste tot, mai ales in baie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face. multe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face tot binele ce-l pot face celorlalti.in functie de responsabilitatea fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi merge pe strada sa vad ce vb prietenele mele despre mine si daca vb ceva urat le-as plezni fara sa stie cine l-a lovit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi merge pe strada sa vad ce vb prietenele mele despre mine si daca vb ceva urat le-as plezni fara sa stie cine l-a lovit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as ucide dusmani si as jefui banci si alte draci tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nyko_sweet92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul asta am facut o compunere pentru romana. din ce asi face eu cand sunt invizibila.cu ajutorul intermediului accesta di daca tot sunt aici voi spunse si eu parerea meabatting eyelasheshee hee...laughing...asi calatori in multe locuri la multe festivitati si asi merge in spania la rudele mele.asi urmari lucrur care vroiam sa le cunosk si mai multe. pot face o carte din astawinking