| Creatsaaaaaaa a întrebat:

Ce ai face daca ai fi >presedinte?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac as fi presedinte as interzice ascultarea manelelor in Romania(consider ca lautareasca nu e acelasi lucru cu manele), as face curatenie de prosti si analfabeti de prin partide si as face ca tara asta sa fie recunoscuta in lume...eee vise

20 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

..."v-as amaneta pe toti, si nu m-ati prinde!"

| SweetCandy a răspuns:

Nu as fii asa ceva niciodata.insa daca vrei u sa visez...visez...as imbunatatii sistemul medical si educatia, drumurile, iar apoi... ce se mi poate face in mandatul acela daca imi mai ramane timpbig grin

| idanna a răspuns:

As interzice dormitul in parlament! s. a. m. d

| Munchkin a răspuns:

M-aş mira cum de am ajuns, din moment ce urăsc politica.

| lostcontrol12 a răspuns:

As face tot ce nu fac astia de acumlaughing.

| utzuman2006 a răspuns:

Sti melodia celor de la Parazitii..."daca as fi pentru o zi presedinte."
Exact ce spun ei acolo as face si eu...

| Ralux a răspuns:

Chiar vorbeam despre asta ieri sau alartaierilaughing stii ce am spus atunci?
Am spus ca as da-o afara in suturi pe Ecaterina Andronescu laughing.
Nu glumesc straight face devil.

| Rrrretarded a răspuns:

Daca as fi presedinte as face reclama negativa tarii in care locuim laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as da demisiahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi mereu odihnit... Logik ce se face in parlament?
Se doarme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea mai repede sa ma cocediez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ridica salariile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fi cea mai bogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi presedinte as inchide toate cluburile de noapte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce as fi facut in cazul acestei crize, ca sa fiu sincer.As mari salariile si as micsora taxele.Si as mai ajuta famiile mai sarce.

| alexutzu_6734 a răspuns:

Ma spuneti voi acolo cv dar ca orce presedinte(adica un om simplu care se vede si el primul domn din stat)toti presedinti cand vad puterea innebunesc si se gandesc sa fure, sa faca bani, si sa puna taxe mari si sa dea afara din bugetari(cei care lucreaza la stat). Pe motiv ca numai au de unde sa le plateasca salariile.Asta e parerea mea. URASC POLITICA. A da si eu daca as fi presedinte sar duce d***u tara asta laughing)) va spun sigurrolling on the floor)dar mi-ar placea sa fiu presedinte la 13 ani laughing

| Brunetzika_Miha_1995 a răspuns:

As dori sa il pot salva

| biankz a răspuns:

V-as amaneta pe toti si nu v-ati prinde