| Dorinel a întrebat:

Ce ati face daca ati naste pe data de 13.13.2013 ora 13.13? big grin

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Nu mai ajungem pana in 2013 fiindca in 2012 e sfarsitul lumiilaughing si luna a 13 nu exista doar daca s-a inventata intre timp dar eu nu stiu sa existelaughing

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

M-as bucura ca am un copil.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu poţi naşte pe 13. 13. Avem doar 12 luni pe an!

| Aliyaa a răspuns:

Nimic ce sa fac asta e nu conteaza data si ora conteaza doar ca copilul sa fie sanatos! La urma urmei cifra 13 este norocoasa pentru unii!

| ZuuZaaA a răspuns:

1)Luna a 13-a nu existalaughing, asa imi aduc amintethinking laughing
2)Dupa cum a spus si sweet girl, pentru unii cifra 13 este norocoasa, eu sunt nascuta in data de 13, si acest numar imi poarta mereu noroctongue
bye-bye :*

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

L-as baga inapoi, ce naiba?laughing

| gyo a răspuns:

Nu cred ca a aparut in peisaj si luna a 13a. dar hai sa trecem peste acest amanuntlaughing

sincer, m-as bucura ca s-a nascutbig grinlaughing

eu nu cred in ghinionul cifrei 13tongue, d obicei am noroc in acea zibig grin

| anonimmmmm a răspuns:

Pentru mine cifra 13 este norocoasa, in primul rind ca mam nascut eu. eu is nascuta pe 13. 12. 1992 la ora 13:15big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta presupunind ca nu esti pe Terra, iti gasesti o planeta cu 13 luni si nasti acolo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 este cifra mea norocoasa...happyti-ai gasit nasul.si la copil ii ziceam treisprazacitul...laughing

| Чернобыль a răspuns:

Uite frate, mai suntem in viata.

| kanibala a răspuns:

M-as da cu capul de peretilaughing

| kanibala a răspuns:

Pai nu exista luna 13 laughingda eu tot ma dau cu capul de pereti pana se spargelaughing

| lor3danna a răspuns:

laughinglaughingrolling on the floor cand o exista luna a 13...probabil vei naste tu...laughinglaughingrolling on the floor

| raluka_6562 a răspuns:

1. luna 13 nu exista
2. mie nr 13 imi poarta noroc
4. indiferent de data m-as bucura caci este copilul meu
5. data 13. 13. 2013 ora 13:13 este absurd big grinbig grinbig grin

Craciun fericit!

| petretiberiu98 a răspuns:

1.Nu exista luna a 13a
2.Mas bucura
3.in 2012 nu ai auzit ca in 2012 e sfarsitul lumii
4. daca trecem in 2013 poate vrei sa zici ca pe data de 12. 12. 2012 ora 12. 12