| YourFriend a întrebat:

Am observat ceva: se aproprie o data care pana acum nu a mai fost si nu va mai fi decat peste vreun mileniu, si de fapt nu va fi chiar asa ceva. Se aproprie data de 11.11.11. Cred ca se va intampla ceva pe data de 11.11.11 la ora 11 si 11minute... poate nu dar asa o data formata doar din unu nu va mai fi. Va fi doar cu 12.12 sau 13.13, etc.
Ce parere aveti? big grin va gandeati si voi la asa ceva?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Salut. Si eu abia astept aceasta data si sper sa se intample ceva foarte tare love struck azi dimineata la 1:20 un asteroid a trecut pe langa planeta noastra (daca se izbea ar fi avut loc un cutremur de gradul 9, tsunamy, etc.) ma intreb ce se va intampla peste 2 zile? love struck Sa speram doar ca va fi ceva interesant si memorabil love struck

1 răspuns:
| KeepOut a răspuns:

Am obvservat dar nu cred ca se va intampla cava specific >_>
06/06/2006 big grin 666