| SweetMinion a întrebat:

Ce ati facut acestei categorii, zici ca e categorie fantoma.
Daisuki, unde au plecat toti minionii aia interesanti? Ce ai facut in lipsa mea? You disappointed your lady, shame on you

45 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Heeeeeeeeeeeiii. Ce mai faci?
Da, habar nu am cine eşti. Da' nu contează. Numele tău e simpatic.:3

| SweetMinion explică (pentru Doub):

Heeeiiiiiiiiiii. Bine fac, mananc laughing Tu?
Era si culmea, daca nu intru normal ca nu sunt cunoscuta (diva mode)
Mersi. Imi place poza ta de profil :3

| Doub a răspuns (pentru SweetMinion):

Poftăă mare.
Bine, stauuu.
Meeeersi.blushing

| SweetMinion explică (pentru Doub):

Mersii.
deja faci prea multe, hai sa iei o pauza, un masaj, ceva?
love struck

| Doub a răspuns (pentru SweetMinion):

Te oferi?laughing

| SweetMinion explică (pentru Doub):

Eu? nu! intrebam din politete laughing ba nu, hai ca iti fac. Ai de curand drum in Seoul? Cand vi iti fac masaj love struck

| Doub a răspuns (pentru SweetMinion):

Okk, dacă ajung vreodată pe acolo, te anunţ, mersi.laughing)

| SweetMinion explică (pentru Doub):

Cu placere laughing

| KamaSutra a răspuns:

Tu cine esti? sad

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

User caruia ii placea categoria asta acum 2 ani sad

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Si acum nu-ti mai place?
NU, de ce mai intreb rolling eyes

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Normal ca nu, uite si tu ce pustiu e pe aici acum crying

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Asta asa e, unul din marile defecte ale categoriei
Dar e asa pustiu, fiindca nimeni nu pune o intrebare ca apoi sa inceapa altii sa critice rolling eyes
Oricum. vrei sa te intorci aici?

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Chiar asa rau s-a ajuns? tin minte ca punea unul si 20 de intrebari pe zi sau mai multe, si acum se pun 2-3 intrebari de persoana...
pai eu cam asta as vrea sa fac, dar ma intorc la ce? uite ce prafuita a ajuns categoria, si bibliotecile au mai multi oameni sad

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Dar acum nu se mai pun intrebari fiindca
1. Daca pui mai mult de 5 intrebari pe zi esti considerat ticnit fara viata sociala
2. Daca pui o intrebare, sunt multi carcotasi pe-aici care iti strica tot cheful
3. Sunt multi la categorie care nu se sufera intre ei si mai mult se cearta :/

Deci, cam astea ar fi motivele... Poate reusesti sa le deschizi ochii dar te-asteapta critici multe daca faci asta

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

1.motiv stupid, daca stai pe facebook toata ziua nu tot fara viata sociala esti?
2.naspa, nu mai stiu oamenii de gluma?
3.sa se ia la bataie daca vor, nu e categorie pentru cearta, vor cearta atunci sa mearga la Religie
Eu o sa incerc, nu stiu ce va iesi dar asta e.

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Iti tin pumnii
P.S. daca vezi pe-aici useri cu numele ''JokerTheBadDay'', ''Fabulosu6000'' sau ''SuckTrupDeZeu'', stai departe de ei, sunt bufonii categoriei, cam prea glumeti de felul lor big grin

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Mersi si fara probleme, ii rezolv eu pe acesti 'buforni', nu stiu de ce dar imi place sa ma cobor la nivelul lor, asa bine ma voi intelege eu cu ei devil

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Mi-e frica sa nu devi unul/una de-al/a lor. I don't want to see
Dar pari de treaba.deci nu cred big grin

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Eu? never.
mersi, si tu pari de treaba big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Yeeey happy love struck
Dar n-ai primit nicio cerere, nimic?

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Yay love struck
ba da, acum am vazut. mie nu imi arata notificariile la prieteni si nici mesajele noi, trebuie sa le tot verific sad

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Aha happy nu-i nimic big grin
Intrebare: fata sau baiat?

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Fata
intrebare : o vezi pe idioata aia din poza cu parul lung?

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Da
De ce idioata?

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Bine, pentru ca aia sunt eu si idioata pentru ca sunt happy

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Arati a chinezoaica big grin
Idioata dar intr-un sens foarte bun happy love struck

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Eu? chinezoaica? sunt asiatica dar nu chinezoaica laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Tot aia laughing) asiatica? serios? Ce tare happy

| SweetMinion explică (pentru KamaSutra):

Pai nu e tot una, una e sa fi din China si alta e sa fi din Coreea laughing

| DonaldTrump a răspuns (pentru SweetMinion):

Asians are all the same. (jk niggas) unde gasesc taitei in seul asta? thinking

| SweetMinion explică (pentru DonaldTrump):

No, we're not. Peste tot laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru SweetMinion):

I'm your dady, I love Ilovesweet.

| syd2 a răspuns:

Moarte infidelilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minioni? Eu eram cu strumfii...my lady, ai uitat? laughing

| SweetMinion explică (pentru anonim_4396):

Imi plac ambii deci nu conteaza laughing nu, normal ca nu, my dear butler laughing

| doreal a răspuns:

Este un lucru foarte greu de explicat. Multi cercetatori din Marea Britanie au descoperit faptul ca pe t/a se fac conturi false la greu, si dupa nu mai stii care e x si care e y, ceea ce a dus la golirea categoriei.

| SuckTheGod a răspuns:

Hâhâhaha... whose your dady?

| SweetMinion explică (pentru SuckTheGod):

Idk, who?

| SweetMinion explică (pentru SuckTheGod):

Ok, if it makes you sleep better at night straight face

| LunaInTheWonderland a răspuns:

Pai normal ca e categorie fantoma, stai sa vezi ce reactie o sa aiba Cristina cand vede ce pustiu e, doar si ea e user vechi

| SweetMinion explică (pentru LunaInTheWonderland):

Pai de vede Cristina cum a devinit categoria ne ia la palme laughing