| Bibiiubesteciocolata a întrebat:

Ce ati facut/ce ati face la prima intalnire?

P. S.:T/A

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Cred ca nici la 82 de ani nu o sa am prima intalnire.
Sunt greu de suportat, nu se poate sta aproape de mine pe o raza de 2 km fara vata in urechi.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Gang-bang

| cristi202 a răspuns:

Pai, am facut o plimbare de seara in Gradina Botanica din Bucuresti (asta dupa ce am "alergat" peste 500 de km, din Timisoara pina la Bucuresti), dupa care am mers la Stomatologie, la urgente, ca incepuse sa ma doar o masea si asta era sa imi strice seara.happy Abia a doua zi a urmat ce a fost mai frumos! Am mers la Palatul Cotroceni si am facut o vizita pe acolo, am mincat o pizza imensa in doi, si am mers cu barca pe Herastrau. Ai fi vrut sa afli mai mult? Daca chiar faceam si alte chestiihappy, oricum tot nu iti spuneamhappy. Exista si lucruri care nu se spun!happy