| OmSecret a întrebat:

Tocmai ce am facut rost de o intalnire maine dupa ore! Unde credeți ca e locul potrivit pentru o prima intalnire?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Numele confirmă modul de a relaționa;
- spune-ne de unde ești (munte-mare-oraș-sat-in_țară-în_australia)
- mai spune-ne dacă tu ești partea feminină sau cea masculină

| sierra1 a răspuns:

Simplu: mall - ai de toate acolo

| WaterDrop a răspuns:

Wooooo, intalnireeee! Cat ma bucura cand aud asa ceva!

Um, nu alege un singur loc, ci mai multe.Fii destept! Incepe cu un pub, ce are coltare sau canapele, nu neaparat scaune, ca sa poti fi mai aproape de ea si nu fata in fata ca la interviu. Daca nu gasesti ceva cu canapele, aseaza`te pe un scaun in dreapta ei ca sa`i creezi sentimentul de apropiere. Apooii, dupa ce beti o cioco calda/suc sau mancati ceva, o iei frumos de manuta si o plimbi putin pana la alta locatie, poate un magazin frumos sa va amuzati de ceea ce vedeti prin el, sau o expozitie (daca ai asa ceva prin oras), apoi intrati in alta locatie, o cofetarie poate, sa mancati o prajitura.De ce toate acestea? Este un truc psihologic ce ii creeaza senzatia ca va stiti de o viata, pentru ca de obicei asa fac familiile.Astfel va fi mult mai deschisa in fata ta si in plus este extem de banal sa o duci la un film sau doar intr-un loc anume si gata, apoi direct in pat. Poti adauga pe lista ta de plimbari si un loc secret happy Fetele adora secretele tale, si faptul ca impartasesti cu ea acel lucru, va crea comfort intre voi doi. Spoooor!